Łukasz Szewczyk07.01.2015 (12:40)52

Jakich kanałów TV Polacy chcą w DVB-T? Najbardziej filmowe, najmniej TV Trwam

Chcemy kanału filmowego, wolimy zagraniczne programy i nowe stacje, a nie wersje HD dotychczasowych - mówią widzowie pytani o życzenia dotyczące oferty naziemnej telewizji cyfrowej. Niedługo zapadną decyzje dotyczące zagospodarowania ósmego multipleksu. Dom mediowy MEC oddał w tej sprawie głos polskim widzom.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 52)

po chuj kolejne kanały SD , jak według wytycznych danych technicznych każdy telewizor , dekoder do odbioru dvb-t mpeg 4 w Polsce musi być dostosowany do telewizji HD .
w mux 8 powinny być 3 kanały HD nadawców/kanałów, którzy nadają obecnie w dvb-t z warunkowym zaprzestaniu nadawania sd , a w to miejsce dać inny (swój kanał HD w MUX 2 ) . lub MUX 1 zrobić jakiś kanał HD lub zrobić konkurs na jakiś nowy kanał )

w mux 8 powinny być 3 kanał HD i 1 kanał SD ( i na to miejsce powinien być konkurs ).
jak poupychają kolejne kanały bądź nowe kanały SD to na najbliższe 10 lat jak w mux 1,2 się znowu zablokują . i prędko kolejnych kanałów HD się nie zobaczy .
MUX 1, 2, 3,8 nie mogą przejść na bodajże dvb-t2 przez najbliższe 10 lat .
Jeżeli w MUX 8 pojawi się 7 kanałów SD lub 6 sd i 1 HD to oferta tego multipleksu musi być ktoś chciał zmodernizować instalację antenową , jak dopiero kupił antenę do UHF . MUX 8 -VHF. a tak wmawiano aby wymieniać na anteny do UHF, bo siatkowe są złe
 4  
WOW i jak zwykle Szewczyk: dowalić TV Trwam i udowodnić że ta stacja jest nie potrzebna. Nie ważne że ponad dwa i pół miliona osób podpisało petycje o przyznaniu koncesji TV Trwam, ważne że Szewczyk ateista wie lepiej.
Wie lepiej że ludzi chcą dalszych kanałów TVN-u i Polsatu, a więc super ambitnych ATM Rozrywka, TV 6 czy TTV!
Panie Szewczyk, kończ waść z tą obłudą, już wszyscy wiedzą kim pan jest.
 1  
pewel14
DVB-T odbierają też młodzi ludzie a nie tylko seniorzy (a tak pozatym senioży też mają nowe telewizory z full HD)
 2  
a TV Republika w ogóle nie chce być dostępna naziemnie więc to twoje niedoczekanie :) Im jest dobrze pobierać opłaty od każdego domu gdzie są dostępni (tak, kablówki płacą nadawcy od każdego abonenta ok. 50-60gr lub 2,5-3zł gdzie Republika jest osobno płatnym kanałem).

Nie ważne że ponad dwa i pół miliona osób podpisało petycje o przyznaniu koncesji TV Trwam,
w państwie prawa nie liczba podpisów (skądinąd wiem, że wiele z nich to martwe dusze lub podpisy osób, które i tak nie zyskałyby dostępu do Trwam, bo nie mieszkają w Polsce) decyduje o tym, kto miejsce dostanie, a kto nie. Trwam otrzymała miejsce na drodze szantażu i wszyscy dobrze o tym wiedzą.
Młodym ludziom Trwam nie jest zupełnie do niczego potrzebne. Mają większe problemy niż zabobony religijne.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 7 stycznia 2015 o 21:09:47 przez HodowcaZwierzatFuter).
HodowcaZwierzatFuterkowyh 7.01.2015 (21:06:37)
 0  
Nie ważne że ponad dwa i pół miliona osób podpisało petycje o przyznaniu koncesji TV Trwam, ważne że Szewczyk ateista wie lepiej.
Jakie znaczenie mają dwa miliony tych, co chcą toto oglądać, wobec dwudziestu milionów tych, którym ta nacjonalistyczno-religijna tuba propagandowa, szerząca zabobon i ciemnotę, do niczego nie jest potrzebna?
 1  
Gdyby to ode mnie zależało to nie dawałbym kanału takim nadawcom , po których można się spodziewać kolejnych powtórek z powtórek . Kanał Discovery tak, ale mix Discovery Historia, Science, dawnego World, ale nie tego co pokazuje główny Discovery Channel, gdzie przez godziny jakieś wojny magazynowe i walki o kontener.
 4  
a myślisz, że inni nadawcy to co Ci dadzą za darmo? Nic lepszego. Nadawanie w DVB-T na całym świecie opiera się na masowym widzu, który ma oglądać reklamy i nie wymagać złotych gór.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 7.01.2015 (22:33:27)
 0  
Tv trwam to dość ciekawy kanał wiec nie wiem kogo oni pytali
 1  
Proszę spojrzeć na wyniki oglądalności za ostatni tydzień i odwalić się od Polo TV. Dziękuję :)
 4  
Odpowiedzi znamy, a ciekawe jak wyglądały pytania? Coś mi to śmierdzi wielką manipulacją. Np. "Które stacje widzowie chcieli by mieć w HD" - 1 i 2 miejsce rozumiem, ale skąd się tam wzięły TVP1 i TVP2 które od 1,5 roku nadają w HD?
 3