Łukasz Szewczyk09.02.2015 (10:19)6 komentarzy

Jakich Walentynek pragną kobiety i mężczyźni? (badanie)

Zwyczaj obchodzenia Walentynek podoba się zdecydowanej większości dorosłych Polaków. Tylko 13% zapytanych nie ma zamiaru interesować się nimi wcale lub wolałoby skorzystać z imprezy negującej to święto. Panowie mają jednak zupełnie inne pomysły na świętowanie dnia zakochanych niż panie.
Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało blisko tysiąc odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat Dnia 14 lutego. Zaplanuj Walentynki dla Partnera, a zdobędziesz jego/ jej serce.
Dzień Zakochanych - badanie
Dzień Zakochanych - badanie
Rady dla panów - jak zaplanować Walentynki22% pań deklaruje, że mogą spędzić ten dzień kameralnie i zostać w domu. Chcą jednak zasiąść przy stole, przy romantycznej kolacji i świecach. Skoro Twoja wybranka gotuje na co dzień, to może to Ty oczarujesz partnerkę wymyślną kolacją? Nie bój się romantycznych dodatków i wyznań, trzymania się za ręce i patrzenia głęboko w oczy. Zaskocz ją wręczając jej flakonik ulubionych perfum, czekoladki lub kwiaty. Sprawisz, że poczuje się wyjątkowo.

18% pań pragnie zostać zaproszona do eleganckiej restauracji i ten szczególny wieczór spędzić w nastrojowym miejscu, gdzie zatrzyma się czas... Kobietom, które większość czasu spędzają zajmując się domem i dziećmi zależy, by wyjść tylko we dwoje, przypomnieć sobie pierwszą randkę, być adorowanymi i komplementowanymi. Pamiętaj, to nie ma być tylko posiłek, ale Wasz wyjątkowy czas.

Panie - z natury romantyczki - marzą także o odrobinie szaleństwa i przygody. 15% z nich byłoby zadowolone z niespodzianki w postaci szalonego wypadu za miasto. Kobiety lubią być zaskakiwane. Pociąga je nutka tajemniczości. Chętnie zgodzą się na "porwanie" w nieznane. Spacer po zaśnieżonym lesie zwieńczony lampką szampana pod gwiaździstym niebem. To może być to! Poproś tylko, by Twoja sympatia zabrała ze sobą ciepłe rękawiczki i czapkę.

Rady dla Pań - jak przygotować Walentynki
20% panów woli spędzić ten dzień zwyczajnie - w domu, pod kocem - ale za to obejmując partnerkę. Nie przeszkadza to jednak w tym, by spróbować i w takiej sytuacji przemycić trochę romantyzmu. Możesz przygotować Wasze ulubione wino i drobny poczęstunek. W walentynkowy wieczór w telewizji nie brakuje romantycznych komedii. Niech sprowokują Was do wspomnień...

Panowie nie przywiązują tak wielkiej wagi do aranżacji, skupiają się bardziej na tym, by spędzić ten dzień z ukochaną. Jednak mężczyźni nie są zupełnie pozbawieni romantyzmu. 30% z nich chętnie przygotuje w domu romantyczną kolację przy świecach lub pozwoli się na taką zaprosić. Postaraj się, by romantyzm nie wygasł wraz ostatnim kęsem. Możecie zafundować sobie masaż pachnącymi olejkami lub gorącą kąpiel. Wbrew pozorom niejeden pan zapamięta taki wieczór na długo, a za rok poprosi o powtórkę.
myDwoje.pl

Komentarze (1 - 6 z 6)

Nie ma nic gorszego na świecie niż kolacja we dwoje przy świecach,bo '' jest dzień zakochanych (14 luty).....masakra
 3  
Żebyście się nie zesrali z tymi walentynkami
 12  
proszę, proszę, jak tu ładnie widać to, o czym wiedzą wszyscy: panowie na spokojnie, panie celebrować. A do widza i koali: mimo wszystko życzę, byście mogli przytulić się do kogoś - chociażby z powodu tych komercyjnie wstrętnych Walentynek :)
 3  
Coś im się tabelki w excelu poprzestawiały chyba, bo 13% TO JEST ZAINTERESOWANYCH WALENIEM TYNKÓW, a nie odwrotnie - jak napisali.
 0  
Heh, widzę, że nie tylko ja nie uważam walentynek za najważniejsze święto w roku :) Mimo, że jestem kobietą, nie oczekuję, że co roku 14.lutego partner, z którym jestem, będzie organizował mi jakieś romantyczne niespodzianki. Miłość musi być przez cały rok, a nie tylko jeden dzień w roku.

A kolacja w domu z okazji tego święta to chyba trochę takie wymuszone i sztywne... Rok temu byłam sama w walentynki, więc spotkałam się z koleżankami i w pubie spędziłyśmy sobie miły wieczór, jak każdy inny wolny wieczór, bez spinki dotyczącej walentynek. W tym roku już mam trochę inną sytuację, ponieważ zaczęłam się spotykać z facetem, poznanym swoją drogą właśnie na mydwoje, bierzemy mojego chrześniaka i jedziemy na narty w trójkę. Może będzie więcej miejsca na stoku, jak te wszystkie zakochane pary będą spędzały czas w romantycznych knajpach?:)
 0  
Dobrze dobrany prezent dla faceta to szansa na zaskarbienie sobie jego sympatii. Jeśli chcesz podarować mu coś, wyjątkowego, wybierz produkt, który spełni jego oczekiwania. https://www.harempower.pl/
 0