Łukasz Szewczyk10.03.2015 (23:35)brak komentarzy

Pepsi oficjalnym dostawcą napojów na stadion PGE Arena Gdańsk

Firma PepsiCo została Oficjalnym Dostawcą Stadionu PGE Arena Gdańsk, uzyskując prawo do wyłącznej dystrybucji napojów ze swojej oferty na terenie obiektu. Umowę sponsorską pomiędzy PepsiCo a operatorem stadionu PGE ARENA Gdańsk podpisano na 3 lata.
Murale na PGE Arena
Firma PepsiCo, jako oficjalny partner stadionu PGE ARENA Gdańsk, oprócz wyłączności produktowej na terenie stadionu ma zagwarantowany szereg praw komercyjnych oraz reklamowych związanych z ekspozycją marki Pepsi.
"PGE Arena Gdańsk to wspaniały, nowoczesny obiekt, który ze względu na rangę i różnorodny charakter odbywających się tam imprez przyciąga kibiców i publiczność z Trójmiasta i regionu, a nawet z całego kraju. Takie właśnie pełne energii, tętniące życiem miejsca idealnie pasują do promowania napojów orzeźwiających z portfolio PepsiCo. Dlatego bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z PGE ARENA Gdańsk. Jako Oficjalny Dostawca Stadionu, możemy bezpośrednio dotrzeć z bogatą ofertą naszych napojów do kibiców i konsumentów zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi na tym prestiżowym obiekcie" - mówi Małgorzata Skonieczna, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej na Europę Centralną, PepsiCo.