Łukasz Szewczyk28.03.2015 (12:16)2 komentarze

Jest już aplikacja Durex Connect. Czy smartfon może dać orgazm?

Czy technologia może sprzyjać orgazmom? Marka Durex przedstawia ostatni element swojej kampanii Durex Connect i zachęca do porzucenia urządzeń mobilnych na rzecz bliskości w sypialni. Światło dzienne ujrzała właśnie wcześniej zapowiadana aplikacja, która pomoże kochankom uruchomić zmysły.
Jest już aplikacja Durex Connect. Czy smartfon może dać orgazm?
Rewolucja technologiczna, która pozwala na poprawę życia seksualnego w związku okazała się być niezwykle prosta i... skuteczna. W ramach filmu Durex #Connect, który ma już niemal 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, pary odkryły, że innowacyjna technologia jest dostępna na wyciągnięcie ręki i polega na... wyłączeniu telefonu. Korzystanie ze smartfonów stało się bowiem naszym nawykiem, także w intymnych sytuacjach. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Uniwersytet Durham, aż 40% osób przyznaje, że zdarzyło im się odebrać telefon podczas seksu.

Marka Durex wierzy, że zmian należy dokonywać wykorzystując nasze przyzwyczajenia i dlatego też uruchomiła specjalną aplikację Durex Connect. Ma ona prosty i dosłowny mechanizm - synchronizuje i "usypia" dwa telefony równocześnie, aby kochankowie w zaplanowanym przez nich czasie mogli skupić się tylko i wyłącznie na sobie.
Na filmie Durex Connect mogliśmy oglądać prawdziwe pary i śledzić ich pełne emocji i skłaniające do refleksji reakcje. Jak wielu z nas jest świadomych swojej obsesji na punkcie ciągłego bycia on-line i przywiązania do technologii - nawet wtedy, gdy powinniśmy swoją uwagę skupić na naszej drugiej połówce? Celem tej kampanii było przedstawienie aktualnego, globalnego problemu i podsunięcie możliwie najprostszego rozwiązania - komentuje Ukonwa Ojo, szef Global Brand Equity w Durex
Za pomocą aplikacji Durex Connect użytkownicy mogą wyznaczyć wspólny czas wolny od technologii. W uzgodnionym przez nich terminie lub w ramach spontanicznie zawartej umowy, na ekranie głównym ich telefonów pojawi się specjalna nakładka, która wprowadzi urządzenia w stan uśpienia, wyłączając jednocześnie wszystkie "rozpraszacze". Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na system Android. Wkrótce uruchomiona zostanie także wersja na iOS.

Komentarze (1 - 2 z 2)

oj tam, takie cuda wymyslono dawno temu, sa panie lubiace wkladac sobie telefony w pewne miejsce i pozniej dzwonia do siebie, dajac sobie przy tym rozkosz,
teraz maja troszke gorzej gdyz trudno jest wlozyc sobie telefon z wyswietlaczem 5 cali ;)
taka nokia 3310, to dla nich prawdziwa rozkosz ;) lub nokia 6310 ;) panie uwielbiaja te modele telefonow komorkowcych ;) wspanaiale dostosowuja sie do ich slodkich dziurek ;)
 5  
Oj tam, oj tam,

moge cie zapewnic, ze twoja kobieta bylaby wniebowzieta po takich strzalkach ;)

Taka zabawa ktora urozmaica zycie w zwiazku ;)
 1