Łukasz Szewczyk18.04.2015 (18:13)3 komentarze

Usługa wspólnych przejazdów wkracza do Krakowa

Uber uruchomił usługę wspólnych przejazdów uberPOP w Krakowie, dzięki czemu krakowanie będą mogli korzystać z nowoczesnych, inteligentnych usług transportowych. Kraków jest drugim po Warszawie miastem w Polsce, w którym można korzystać z tej usługi.
uberX Backseat
Uber uruchomił usługę wspólnych przejazdów uberPOP w Krakowie, dzięki czemu krakowanie będą mogli korzystać z nowoczesnych, inteligentnych usług transportowych. Kraków jest drugim po Warszawie miastem w Polsce, w którym można korzystać z tej usługi.
Po sukcesie usługi uberPOP w wielu innych państwach Europy Uber udostępnia krakowianom swój program do wspólnych przejazdów zapewniając zarówno kierowcom, jak i pasażerom większe możliwości wyboru.

Platforma firmy Uber za dotknięciem ekranu, w czasie rzeczywistym, łączy kierowców i pasażerów. Bez względu na to, czy idziesz do pracy czy wychodzisz z przyjaciółmi, uberPOP zapewnia niedrogi i bezpieczny sposób poruszania się po całym mieście. Dzięki uberPOP kierowcy zarejestrowani na platformie mogą lepiej wykorzystywać swoje samochody, jednocześnie przyczyniając się do usprawnienia transportu publicznego w Krakowie.

Czym jest uberPOP?
uberPOP jest platformą technologiczną, która w czasie rzeczywistym łączy użytkowników aplikacji z kierowcami. Za dotknięciem ekranu można skorzystać z bezpiecznych i niezawodnych przejazdów po niskich kosztach. Aplikacja Uber jest dostępna na wszystkie smartfony z systemami iOS, Android oraz Windows Phone. Żeby skorzystać z przejazdu wystarczy pobrać aplikację, założyć konto i dotknąć ekranu!

Uber zapewnia niezrównane bezpieczeństwo podając pasażerowi zdjęcie, imię i nazwisko kierowcy oraz numer rejestracyjny samochodu, a także umożliwiając obserwowanie na mapie położenia samochodu w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą na żywo obserwować trasę przejazdu na mapie, mogą też wysłać ją przyjaciołom lub bliskim, dzięki czemu również oni będą mogli śledzić trasę przejazdu, aby się upewnić, że pasażer dotrze do celu bezpiecznie.

Wszyscy kierowcy zarejestrowani na platformie uberPOP posiadają prawo jazdy zweryfikowane przez Uber przed aktywowaniem ich kont. Ponadto kierowcy muszą mieć ukończone 21 lat, muszą mieć ważne ubezpieczenie i zaświadczenie o niekaralności oraz własny pojazd.

Komentarze (1 - 3 z 3)

"Ponadto kierowcy muszą mieć ukończone 21 lat..." Co to kurde jego bana mać hAmeryka jakaś czy co? Ponadto po Krakowie zwykle się nie jeźdzy tylko się toczy.
 0  
Po wpisaniu w appce kodu UBERWARSAW dostałem gratis 20 zł na pierwszy przejazd. :-)
 0  
próbowałem wczoraj nawet 2 razy, wszystko super, kierowca uprzejmy, znał trasę, w aplikacji widać było, gdy się zbliżał, ciekawe jak to się będzie dalej rozwijało i co najważniejsze ilu będzie kierowców, w dodatku 25 zł na start gratis z kodem przy rejestracji w aplikacji: UBER25TANIEJ lub na stronie: get.uber.com/invite/uber25taniej
 0