Łukasz Szewczyk19.04.2015 (23:35)2 komentarze

Właściciel Demotywatorów otwiera własne biuro sprzedaży reklam

Monster Media Group, właściciel między innymi Demotywatorów, Pewexu, Stylowych i JoeMonster, rezygnuje z usług sieci Evolution Media Net i buduje własne biuro sprzedaży reklam.
Monster Media Group to jeden z największych, niezależnych polskich wydawców treści internetowych. Grupa stawia na samodzielność i kończy współpracę z siecią Evolution Media Net. Nowo utworzona komórka odpowiadać będzie nie tylko za współpracę z domami mediowymi, agencjami i klientami bezpośrednimi w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowych, ale także za kreacje, planowanie i organizację działań niestandardowych.
- Zmiana ma charakter wręcz rewolucyjny. Kłopoty Evolution Media Net i jej gigantyczne w stosunku do nas zaległości finansowe tylko przyspieszyły dojrzewającą w nas od dłuższego czasu niechęć do modelu wydawca-sieć. Otwarcie biura sprzedaży ma oznaczać przede wszystkim zmianę jakościową. Kompetencje podmiotu pośredniczącego w sprzedaży powierzchni sprowadzające się do bezrefleksyjnego oferowania klientom tak zwanych zasięgów, to żadne kompetencje - mówi Mariusz Składanowski, prezes Monster Media Group.

Za sprzedaż agencyjną oraz bezpośrednią odpowiadają Katarzyna Kowalska i Joanna Jankowska, które wcześniej pracowały w sieci Evolution Media Net. Mimo, że proces budowy własnych struktur sprzedażowych niedawno się rozpoczął, spółka bardzo pozytywnie ocenia pierwsze efekty funkcjonowania biura. Obecnie w zespole, poza nadzorującymi sprzedaż i kontakty z klientami Katarzyną Kowalską i Joanną Jankowską, są także osoby z Monster Media Group, które odpowiadają za działania kreatywne i techniczne. Do biura sprzedaży dołączyła także Emilia Orzepowska, która będzie nadzorować obsługę kampanii od strony technologicznej.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Tacy szemrani pośrednicy do niczego nie są potrzebni tym bardziej, że temat ogarnie 2 czy 3 pracowników.
 0  
Evolution Media jest w stanie upadłości, w Sieci można poczytać o ich zadłużeniach, także nie dziwie się im że uciekają od nich. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/evolution-media-net-w-stanie-upadlosci-zdymisjonowano-zarzad
 0