Łukasz Szewczyk29.04.2015 (12:22)1 komentarz

Eska TV, Radio Eska i HP łamią zasady

Ruszyła wspólna akcja HP, ESKA TV i Radio ESKA pod hasłem #ŁAMZASADY, będąca częścią międzynarodowej kampanii promocyjnej firmy HP.
Akcja Łam Zasady
#ŁAMZASADY to akcja specjalna skierowana do młodych ludzi, mająca na celu zachęcić ich do dzielenia się swoimi niestandardowymi pasjami. W ciągu trwającego ponad 3 tygodnie konkursu wyłonionych zostanie 5 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma komplet atrakcyjnych nagród: wyjazd na koncert Meghan Trainor, który 4 czerwca odbędzie się w Mediolanie, notebooki HP Pavilion x360 oraz udział w klipie promującym produkty HP, będącym częścią globalnej kampanii firmy.
Akcja #ŁAMZASADY promowana jest w programie "Gorąca 20", nadawanym zarówno w Radiu ESKA (billboardy sponsorskie i wejścia konkursowe), jak i w stacji muzycznej ESKA TV (spoty, billboardy sponsorskie, belki konkursowe i skrzydełka reklamowe). Akcję wspierają także aktywności w Internecie na portalach: eska.pl, eska.tv, fanpage Radia ESKA i ESKA TV na Facebooku.

Aby wziąć udział w konkursie #ŁAMZASADY, uczestnik musi nagrać film, w którym dzieli się swoimi niestandardowymi aktywnościami, łamiącymi rutynę, a następnie wysłać go poprzez specjalną aplikację osadzoną na Facebooku Eska TV i Radia Eska.


Spośród wszystkich nadesłanych filmów specjalna komisja wybierze 20 najlepszych. Pierwszy finalista zostanie wyłoniony przez prowadzącego program "Gorąca20" DJ Puotecka, który swój wybór ogłosi na antenie Radia ESKA w "Gorącej 20". Przez ostatni tydzień trwania zabawy internauci w specjalnym głosowaniu wybiorą z wyłonionej przez jury 20-stki pozostałych 4 zwycięzców.

Projekt wsparty jest wizerunkiem piosenkarki Meghan Trainor, ambasadorki HP. Za kreację, produkcję i aplikacje odpowiada IDMnet Broker TV (Grupa ZPR Media). Media zaplanował dom mediowy OMD.

Komentarze (1 - 1 z 1)

HP już połamało zasady dając łapówki za zwycięskie kontrakty.
 1