Łukasz Szewczyk11.06.2015 (11:05)1 komentarz

Ministerstwo finansów zorganizuje loterię "Weź paragon". Do zdobycia samochody

Ministerstwo Finansów wybrało agencję Unique One (lidera konsorcjum) i Agencję NuOrder do przygotowania i kompleksowej obsługi Loterii Paragonowej, która rozpocznie się jesienią 2015 roku.
Celem loterii wchodzącej w skład programu wdrożonego przez Ministerstwo Finansów "Weź paragon" jest uświadomienie konsumentom, że prosząc o paragon przy zakupach wspierają uczciwą konkurencję. Ponadto paragon jest dowodem na to, że usługa jest świadczona legalnie i zostanie od niej odprowadzony podatek VAT. Program "Weź paragon" ma się przyczynić do ograniczenia deficytu sektora finansów publicznych w 2015 roku.
Początek Loterii planowany jest na jesień bieżącego roku. Od tego momentu raz w miesiącu będzie odbywać się losowanie nagrody głównej - samochodu rodzinnego, a dwa razy w miesiącu losowanie nagród dodatkowych - notebooków i tabletów. Łączna pula nagród ma wynieść około 100 tysięcy złotych miesięcznie.

Do zadań Agencji należy przygotowanie i organizacja Loterii Paragonowej oraz jej kompleksowa obsługa. W skład działań wchodzi między innymi zaprojektowanie, stworzenie, udostępnienie i utrzymanie dostępnej w internecie strony internetowej Loterii, świadczenie telefonicznej usługi Help-desk oraz zaprojektowanie i wykonanie wirtualnego studia telewizyjnego (zapewnienie pomieszczenia, stworzenie scenariuszy, konspektów i wizualizacji losowania, przeprowadzenie losowań, emisja na żywo, nagranie losowań i symbolicznego wręczania nagród, przygotowanie przebitek symbolicznego wręczania nagród oraz felietonów dołączanych do nagrania losowania). Ponadto UNIQUE ONE razem z partnerem konsorcjum agencją NuOrder, będzie odpowiedzialna za zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowej w Internecie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Szara strefa jest dobrodziejstwem, gdyż dzięki niej więcej pieniędzy pozostaje w kieszeniach Polaków. Za Hitlera każdy Polak był dumny, że je lewą rąbankę i tak samo powinno być pod rządami namiestników z Brukseli. Unikanie podatków to osłabianie okupanta a osłabianie okupanta to patriotyzm.
Walka z podatkami to patriotyzm 12.06.2015 (0:24:25)
 0  

Polecamy