Łukasz Szewczyk18.06.2015 (9:29)brak komentarzy

Ruszyła loteria "Z Nestlé zdrowo i sportowo"

"Z Nestlé zdrowo i sportowo" - to hasło ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez Agencję Unique One dla Nestlé Polska. Akcja obejmuje kilka sieci handlowych.
Z Nestlé zdrowo i sportowo
Z Nestlé zdrowo i sportowo
Pierwszą siecią sklepów, której klienci będą mogli wziąć udział w loterii jest Kaufland. W akcji trwającej w tej sieci przez dwa tygodnie, od 11 do 24 czerwca 2015 roku, mogą uczestniczyć wszyscy pełnoletni klienci, którzy kupili produkty Nestlé biorące udział w promocji o wartości minimum 20 zł. Po dokonaniu zakupu należy zgłosić paragon wysyłając sms lub na stronie akcji www.zyjzdrowoisportowo.pl.
Można zgłosić dowolną ilość paragonów, pamiętając równocześnie by zachować każdy z nich. Codziennie do wygrania jest piętnaście kart podarunkowych o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Kaufland oraz jeden rower górski. Regulamin oraz lista produktów Nestlé biorących udział w promocji znajduje się na stronie promocyjnej. W ramach akcji "Z Nestlé zdrowo i sportowo" 9 lipca rozpocznie się kolejna dwutygodniowa loteria w sieci sklepów TESCO, która również potrwa dwa tygodnie.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie konceptu kreatywnego, obsługę akcji i jej organizację, stworzenie strony www oraz materiałów POS: woblerów reklamowych, ulotek, plakatów, gazetek sieci, bannerów on-line.