Łukasz Szewczyk27.06.2015 (12:58)5 komentarzy

Usługa wspólnych przejazdów uberPOP wkracza do Trójmiasta

Uber uruchomił usługę wspólnych przejazdów uberPOP w Gdańsku, Sopocie i Gdyni dzięki czemu mieszkańcy Trójmiasta będą mogli korzystać z nowoczesnych, inteligentnych usług transportowych. Trójmiasto to po Warszawie i Krakowie trzeci obszar w Polsce, gdzie można korzystać z tej usługi.
uberX Backseat
Trójmiasto to po Warszawie i Krakowie trzeci obszar w Polsce, gdzie można korzystać z tej usługi. Po sukcesie uberPOP w wielu innych państwach Europy, Uber udostępnia w Trójmieście swój program do wspólnych przejazdów zapewniając zarówno kierowcom, jak i pasażerom większe możliwości wyboru.
Platforma firmy Uber za dotknięciem ekranu, w czasie rzeczywistym, łączy kierowców i pasażerów. Bez względu na to, czy idziesz do pracy czy wychodzisz z przyjaciółmi, uberPOP zapewnia niedrogi i bezpieczny sposób poruszania się po całym mieście. Dzięki uberPOP kierowcy zarejestrowani na platformie mogą lepiej wykorzystywać swoje samochody, jednocześnie przyczyniając się do usprawnienia transportu publicznego w Krakowie.

Czym jest uberPOP?
uberPOP jest platformą technologiczną, która w czasie rzeczywistym łączy użytkowników aplikacji z kierowcami. Za dotknięciem ekranu można skorzystać z bezpiecznych i niezawodnych przejazdów po niskich kosztach. Aplikacja Uber jest dostępna na wszystkie smartfony z systemami iOS, Android oraz Windows Phone. Żeby skorzystać z przejazdu wystarczy pobrać aplikację, założyć konto i dotknąć ekranu!

Uber zapewnia niezrównane bezpieczeństwo podając pasażerowi zdjęcie, imię i nazwisko kierowcy oraz numer rejestracyjny samochodu, a także umożliwiając obserwowanie na mapie położenia samochodu w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą na żywo obserwować trasę przejazdu na mapie, mogą też wysłać ją przyjaciołom lub bliskim, dzięki czemu również oni będą mogli śledzić trasę przejazdu, aby się upewnić, że pasażer dotrze do celu bezpiecznie.

Wszyscy kierowcy zarejestrowani na platformie uberPOP posiadają prawo jazdy zweryfikowane przez Uber przed aktywowaniem ich kont. Ponadto kierowcy muszą mieć ukończone 21 lat, muszą mieć ważne ubezpieczenie i zaświadczenie o niekaralności oraz własny pojazd.

Komentarze (1 - 5 z 5)

no tylko szkoda, że wykonują usługę przewozu transportu bez wymaganej licencji, oraz że kwestie skarbowe nie sa do końca jasne.
Uber może i w USA jest okay, ale nie w Europie. W życiu z ubera skorzystać nie zamierzam.
 1  
Z punktu widzenia pasażera są same plusy.Technologia, cena oraz możliwość wybrania kierowcy zostawia tradycyjne taxi w innej epoce. Podróżując komfortowo i ekonomicznie interes taksówkarzy z korporacji akurat najmniej mnie obchodzi.
 1  
Z kodem promocyjnym UBERWARSAW pierwszy przejazd gratis (do 25 zł). Idealna okazja aby wypróbować w praktyce nową usługę. :)
 0  
no tylko szkoda, że wykonują usługę przewozu transportu bez wymaganej licencji, oraz że kwestie skarbowe nie sa do końca jasne.
Sąsiada wczoraj na dworzec podwiozłem za co dzisiaj mi 2 piwa regionalne przyniósł! I co? Mam do skarbówki na niego i na siebie donieść?
 0  
Żeby wykonywać działalność polegającą na przewozie osób trzeba mieć licencję i spełnić szereg wymogów. Tutaj okazuje się, że można to robić niby bez licencji. Czym innym sa bowiem przejazdy okazjonalne, kiedy ktoś naprawdę jedzie gdzieś i tylko się dzieli kosztem paliwa, a czym innym są kierowcy, którzy poprzez Ubera mają regularne źródło dochodu.
 0