Łukasz Szewczyk01.07.2015 (16:46)7

Czerwiec TV: Jedynka liderem, wysoki powrót Polsatu Sport do Top 20

W szóstym miesiącu 2015 roku najpopularniejszym kanałem telewizyjnym pozostaje Jedynka - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Do Top 20 awansowały sportowe kanały Grupy Polsat. Które programy cieszyły się największą popularnością widzów?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Takie kanały jak ATM Rozrywka, TVP Rozrywka, TV 6, Polo tv czy Puls 2 to po prostu kpina z ludzi. Jak można było coś takiego wybrać do naziemnej telewizji cyforwej?
 5  
Chory to pisał?
Nie Polsat sport tylko Polsat sport NEWS i Zyskał widownie przez mecze polskiej kadry.
 1  
Jak zwykle HBO serwuje hity światowego kina zaraz po amerykańskiej premierze w obłędnej jakości zapierającej dech w piersiach i mrożącej krew w żyłach. .
Ty kinoman Polsatu na Funaju 55 Cali i antenie DVB-T. Kilkanaście premier HaBełO leciało wcześniej na CANAL+ np. Sztanga i Cash.
 1  
Z racji Igrzysk Europejskich no i oczywiście siatkówki w postaci Ligii Światowej kanały sportowe Polsatu wskoczył do pierwszej 20stki. Nasi dostali się do finałowej szóstki, więc i w lipcu polsatowski sport będzie miał wzięcie.
 0  
Polsat w okresie letnim bryluje jeśli chodzi o wydarzenia sportowe i zgarnia sporą widownię, więc ta pozycja oglądalności mnie nie dziwi.
 0  
No, nieźle, dwa kanały sportowe Polsatu w czołowej dwudziestce. Tego jeszcze nie grali. No ale Wimbledon i Liga Światowa robią największą oglądalność.
 0  
Wysoka pozycja polsat sportu akurat mnie nie dziwi. Niby panuje sezon ogórkowy a u nich non stop coś ciekawego na antenie. Na innych kanałach tylko powtórki powtórek można uraczyć a na polsat sporcie np. Wimbledon teraz leci.
 0