Łukasz Szewczyk08.07.2015 (6:45)brak komentarzy

Wystartowała męska loteria L`Oreal Polska Men Expert

Firma L`Oreal Polska po raz trzeci zleciła Agencji Unique One obsługę i organizację letniej loterii dla marki L`Oreal Men Expert. Do zdobycia m.in. 10 tys. złotych, by zadbać o formę.
Loteria Mex Expert rozpoczęła się 6 lipca 2015 roku i potrwa do 30 sierpnia 2015 roku. Agencji Unique One powierzono stworzenie koncepcji loterii i jej formalno-prawną organizację, kreację strony www, Key Visuala, materiałów POS i on-line oraz wysyłkę nagród.
-Przygotowanie i koordynacja tegorocznej edycji loterii dla marki L`Oreal Men Expert to już nasza trzecia możliwość współpracy z marką należącą do L`Oreal Polska - mówi Grzegorz Bonder, General Manager w Unique One i dodaje: - W tym roku uczestnicy mogą liczyć na jeszcze ciekawsze nagrody, które mamy nadzieję sprawią, że loteria będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem konsumentów niż bardzo udana akcja z 2014 roku

Loteria L’Oreal Polska Men Expert
Loteria L’Oreal Polska Men Expert
Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zakup dowolnego produktu L`Oreal MEN EXPERT. Następnie numer z paragonu należy zgłosić za pośrednictwem strony www.menexpert.pl . Loteria MEN EXPERT jest oparta na mechanizmie instant win. Oznacza to, że uczestnik od razu po wpisaniu numeru z paragonu dowiaduje się czy wygrał jeden z 1 000 zestawów kosmetyków L`Oreal MEN EXPERT. Dodatkowo każde zgłoszenie bierze udział losowaniu Smartwatch`a Samsung Galaxy Gear S (co tydzień losujemy 3 zegarki) oraz nagrody głównej - 10 000 zł.