Łukasz Szewczyk14.07.2015 (11:27)3 komentarze

KFC na wakacje promuje menu grillowe (wideo)

Sieć restauracji KFC na czas wakacji przygotowała dla swoich gości rozszerzoną propozycję menu z grillowanym kurczakiem w nowym lekkim i letnim wydaniu. KFC Grill to linia Summer inspirowana składnikami charakterystycznymi dla kuchni greckiej oraz linia Classic, która w ofercie restauracji zagości na stałe.
Grill menu w KFC
Podstawą dobrego posiłku jest przygotowanie go ze świeżych składników tuż przed podaniem. Letnia odsłona grillowanego kurczaka KFC dostarczanego od lokalnych dostawców w zestawieniu ze świeżymi i różnorodnymi składnikami to kulinarna pozycja w sam raz na wakacyjne menu. KFC Summer Grill to kanapka Pita, Twister oraz sałatka, zaś Classic Grill to kanapka w chrupiącej ciabatcie oraz Twister - obie linie dostępne są także w zestawie oraz boxie. Promocja KFC Grill potrwa od 14 lipca do 15 września 2015 roku.

KFC Grill obejmuje swoimi działaniami spot w telewizji i internecie, działania w social media oraz restauracje KFC (materiały POS). Spot oraz aktywności social media przygotowała agencja McCann Worldgroup, zakupem i planowaniem mediów zajął się dom mediowy OMD Media Direction, materiały POS przygotowała agencja DeCoy. Wsparcie public relations zapewnia agencja FFW Communication.

Komentarze (1 - 3 z 3)

To jedzenie tylko na obrazku ladnie wyglada... W rzeczywistosci to ochlapy... A zobaczycie, jak doopa wam urosnie.. Laski od tego zamieniaja sie w figure gruchy! Nauczycie raz wasze dzieci i cale zycie tam beda musialy chodzic i to nieswiadomie.. Tam sa perfumy uzalezniajace..
 2  
Kolejna "Restauracja" która w rzeczywistości jest BAREM SZYBKIEJ OBSŁUGI!!!
 1  
Dziewczyna z reklamy jest idealna, prawdziwa, uśmiechnięta taka jak moja Żona kiedyś i dziś :)
 1