Łukasz Szewczyk16.07.2015 (14:41)3 komentarze

Stadion Narodowy zmienia nazwę na PGE Narodowy (wideo)

PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Od dziś ta wielofunkcyjna arena nosi nazwę "PGE Narodowy". Umowę podpisano na pięć lat z możliwością jej przedłużenia.
PGE Narodowy
PGE Narodowy
Dzięki nowej umowie stadion, który do dziś odwiedziło ok. 4 mln gości biorących udział w blisko 700 wydarzeniach sportowych, rozrywkowych, biznesowych oraz kulturalnych, przez następne pięć lat będzie nosił nazwę PGE Narodowy. Partner tytularny stadionu, PGE Polska Grupa Energetyczna, to największe przedsiębiorstwo sektora elektroenergetycznego w Polsce. 40 proc. prądu płynącego z gniazdek polskich domów i przedsiębiorstw wyprodukowały elektrownie z Grupy PGE.
- Umowa z PL.2012+ to kolejny krok do zrealizowania naszego głównego celu działań marketingowych, czyli osiągnięcia takiego poziomu świadomości i rozpoznawalności marki PGE, by każdy Polak nie tylko znał markę PGE, ale przede wszystkim chciał być jej klientem. PGE, jako największa grupa kapitałowa w branży elektroenergetycznej, zgodnie ze swoją strategią komunikacji wspiera największe i najbardziej prestiżowe projekty w Polsce. PGE Narodowy jest jednym z nich. Na całym świecie najlepsi łączą siły z najlepszymi - mówi Marek Woszczyk, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.


Od 2014 roku Stadion Narodowy to samofinansujące się przedsiębiorstwo, a pozyskanie partnera tytularnego jest kolejnym etapem w rozwoju potencjału biznesowego cieszącego się popularnością obiektu. Współpraca dwóch silnych, rozpoznawalnych i cenionych marek ma przynieść korzyść obydwu stronom umowy, a przede wszystkim milionom kibiców, którzy będą odwiedzać PGE Narodowy.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jaki on tam narodowy?! Co najwyżej mazowiecki... to po pierwsze. Po drugie Gronkiewiczowa z Kopacz załatwiły kasę na tego molocha, a ciekawy jestem jak tam PGE pracuje nad elektrownią atomową??? Zobaczycie, za dwadzieścia lat w Polsce nie będzie żadnej atomowej elektrowni, ani za 50. Pieniądze poszły na superdrogi stadion, na którym reprezentacja gra 4 razy w roku. Czas rozliczyć tę władzę. Na prawdę nie wiem kto jest jeszcze na tyle ograniczony w myśleniu by popierać PO.
 3  
Pisowcom jak zwykle nic nie pasuje.
Jakby wybudowali ze 20 kościołów, to by było ok.
Ale stadion? bleee, po co to? Przecież można kopać po bożemu, pod gołym niebem.
 2  
Jaki jest sens zeby panstwowa firma monopolista zresztą reklamowa się, niech lepiej ceny pradu obnizy
 1