Łukasz Szewczyk28.07.2015 (16:21)4 komentarze

Żubr się wychyla w nowej kampanii reklamowej piwa (wideo)

Żubr nie zwalnia tempa. W nowym spocie aktywny i odpowiedzialny Żubr wkracza do akcji w najbardziej odpowiednim momencie, by po raz kolejny chronić przed niebezpieczeństwem zwierzęta zamieszkujące puszczę.
Żubr się wychyla
Spot kończy się zabawną i dwuznaczną puentą "Wychylenie jednego Żubra daje lepszy efekt niż pozostałych gatunków".
- Dowcipne hasła z reklam naszego piwa nie raz przeszły do codziennego języka piwoszy, mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Puenta najnowszego spotu jest, jak zawsze, dwuznaczna i zabawna. Z jednej strony odnosi się do opowiedzianej historii mieszkańców puszczy z drugiej zaś do naszego piwa - mówi Szymon Skoczylas, menedżer marki Żubr.


Nowa kampania Żubra rozpoczyna się już w sierpniu. Oprócz spotu działania prowadzone będą również w digitalu i social mediach. Żubr pojawi się także na billboardach w wybranych miastach w Polsce. Kampania potrwa do grudnia.


Za kreację reklamy zrealizowanej w całości w Białowieży odpowiada agencja PZL oraz Iwo Zaniewski, który wyreżyserował spot. Produkcją zajął się dom produkcyjny Papaya Films, udźwiękowieniem Studio dźwiękowe Juice, a postprodukcją Platige Studio. Za działania digital agencja odpowiada agencja G7, za planowanie i zakup mediów dom mediowy MEC, działania PR realizuje agencja Q&A Communications.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Popłuczyny po szczynach, a nie piwo! W mojej okolicy menele tylko spożywają Żubra czy Harnasia! Bo są tanie, wchodzą w łeb, a dzięki aromatom mają smak podobny do smaku piwa.
 0  
Może i szczyny, ale jak widzisz w spocie nie kryją, że liczy się efekt wstawienia, a nie smaku piwa
 0  
A pierd*lisz paw nie znasz się i tyle. Żubr to Król wśród piw!
 0  
Żubr jest piwem bardzo dobrym, łączącym idealnie goryczkę i smak. Pavv Ty pizdo, skończ redd'sa i spać.
 0