Łukasz Szewczyk19.10.2015 (23:06)1 komentarz

Topowe blogerki modowe w kampanii CCC

OS3 realizuje kolejny etap największej kampanii online oraz BTL dla marki CCC. Do współpracy zaproszono topowe polskie blogerki modowe - Macademian Girl, Jessikę Mercedes Kirschner, Radzkę, Styloly i Deynn.
Pięć polskich topowych blogerek modowych opracowało dla firmy CCC własne stylizacje z wykorzystaniem produktów marek Lasocki oraz Sprandi. Kampania ma na celu zainspirowanie i zachęcenie kobiet do eksperymentowania i poszukiwania swojego stylu.
W ramach kampanii powstały cztery filmy reklamowe. Pierwszy (30 sek.) przedstawia wszystkie blogerki i informuje o kampanii. Kolejne (15 sek.) są szczegółowym obrazem stylizacji stworzonych przez Macademian Girl, Jessikę Mercedes Kirschner oraz Styloly.


Kampania z udziałem blogerek opatrzona hasłem "Hello CCC" prowadzi do dedykowanej strony www.helloccc.eu, na której co tydzień publikowane są zdjęcia nowych stylizacji. Każdej dziewczynie przypisane jest inne hasło - Macademian Girl to "Hello Style", Jessica Mercedes Kirschner - "Hello Inspiration", Radzka - "Hello Smile", Styloly - "Hello Life" i Deynn to "Hello Fun". Każdy użytkownik może oddać swój głos i przyczynić się do wyłonienia stylizacji tygodnia. Wybrane zdjęcia trafią na profil CCC na Facebook'u, gdzie odbywa się konkurs dla fanów. Głównym zadaniem jest zaktywizowanie ich do przesyłania i dzielenia się własnymi pomysłami na stylizacje. Najciekawsze zostaną nagrodzone voucherami na zakupy w salonach CCC. Kampania prowadzona będzie na największych portalach horyzontalnych, na Facebook'u, Instagramie oraz na topowych blogach modowych. Ponadto, we wszystkich salonach CCC na terenie całego kraju, dostępne będą materiały POS informujące o kampanii oraz konkursach.

Komentarze (1 - 1 z 1)

co to są blogerki modowe? to jakas choroba?
 3