Łukasz Szewczyk16.11.2015 (17:08)brak komentarzy

Aktorzy w świątecznej kampanii Orange dla Firm (wideo)

Rozpoczęła się nowa kampania Orange dla Firm zrealizowana przez Havas Worldwide Warsaw. Jest to pierwszy spot B2B emitowany w ramach nowej platformy komunikacyjnej Orange.
Do udziału w reklamach zostali zaproszeni aktorzy znani z ról teatralnych i filmowych. Bohaterem świątecznego spotu Orange dla Firm jest właściciel kameralnego bistro grany przez Marcina Steca, którego zobaczymy również w kolejnych kampaniach operatora.

Promowana w okresie przedświątecznym oferta pozwala przedsiębiorcom zredukować koszty prowadzenia działalności poprzez cięcie opłat abonamentowych o połowę - przedłużając umowę w planie bez limitu, dwa identyczne plany otrzymuje się w cenie jednego - za 15 złotych + VAT każdy. Dodatkowo przedsiębiorca otrzymuje mobilny internet LTE za złotówkę i może wybrać jeden z nowoczesnych smartfonów w atrakcyjnej cenie.

Kampania ma zasięg ogólnopolski i obejmuje ogólnopolskie stacje telewizyjne, prasę, radio oraz internet. Wspierają ją również dedykowane materiały POS. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative.