Łukasz Szewczyk23.11.2015 (14:14)4 komentarze

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w trasę. Ponad 50 miast, wiele niespodzianek

Od 1 grudnia 2015 roku najradośniejsze ciężarówki na świecie wyruszą w trasę po Polsce. Na ich drodze znajdzie się 55 miast, do których przywiozą wiele niespodzianek. Zdjęcia ze Św. Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola to tylko nieliczne z nich.
Ciężarówki Radosci Coca-Cola
Ciężarówki Radosci Coca-Cola
W tegorocznej kampanii Coca-Cola "Podaruj radość" nie mogło zabraknąć jej najbardziej oczekiwanej odsłony - legendarnych amerykańskich ciężarówek. 1 grudnia cztery ciężarówki wyruszą jednocześnie z Warszawy, pokonując w tygodniu cztery różne trasy, po to, aby w trzy kolejne weekendy, tworząc konwój, odwiedzić trzy wybrane miasta w Polsce, w których odbędą się największe imprezy tegorocznego przejazdu.
Każda z pojedynczych ciężarówek zatrzyma się na jednym z 52 eventów. Odwiedzą m.in. Ełk, Toruń, Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Malbork, Ostródę, Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę, Łomżę, Poznań, Kraków, Zamość, Bielsko-Białą, Kielce, Katowice, Częstochowę i Opole.

Swiateczna Trasa Ciezarowek - mapa
Swiateczna Trasa Ciezarowek - mapa
Wszyscy będą mogli obejrzeć z bliska amerykańskie modele kultowych ciężarówek: Kenworth, Peterbilt, czy Freightliner. Każda z nich ma prawie 18,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 16-biegową skrzynię. Oświetlone 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzą niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy z rodziną i znajomymi. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w "fabryce upominków", wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

Największe eventy na trasie konwoju, które odbędą sie w Gdańsku (5.12), Lublinie (12.12) i Wrocławiu (19.12) to nie tylko widowiskowa obecność 4 ciężarówek równocześnie, ale także dodatkowe niespodzianki od marki. Wśród nich koncerty z udziałem popularnej Margaret, finalistów programu The Voice of Poland, Arki Noego. A na koniec odbędą się pokazy rzeźby lodowej i superpokaz fajerwerków. Imprezy poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Eventy to nie tylko okazja, by ciekawie spędzić czas z rodziną, ale także szansa dla fanów na osobiste spotkanie z najpopularniejszymi Youtuberami i blogerami. Pojawią się m.in Rezi, JDabrowsky, Martin Stankiewicz, Maffashion, Abstrachuje, czy Ajgor.

Za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline odpowiada dom mediowy MediaCom, za kreację mediów i dużych formatów - McCann WorldGroup, za przygotowanie materiałów BTL - agencja Fortis, za kreację i obsługę w social media - agencja SMG Next, za obsługę eventów - Pankreator. Obsługa PR - Rc2 Raczkiewicz-Chenczke Consultants.

Pełna trasa ciężarówek dostępna pod adresem www.ciezarowkicocacola.pl.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jedyną niespodzianką jaką bym chciał od Coca-Coli do ich napoje wszędzie dostępne w szklanych butelkach o poj. 0,2, 0,3, 0,5 i 1,0 litra, a nie tylko śmierdzące rozpuszczalnikiem puszki, albo ropą plastikowe butelki.
 1  
Byłam wczoraj w Koszalinie i jestem rozczarowana!!! Fatalna organizacja całej imprezy. Wszystko działa się w 3 małych namiotach do których żeby się dostać trzeba było odczekać minimum trzy godziny w ogromnej kolejce. Z zewnątrz nic nie było widać a na parkingu stała tylko jedna ciężarówka gdzie robiono puszki z imieniem, ale niestety już o 18 pani z wielkim megafonem powiedziała że nie ma sensu stać w kolejce bo i tak się niedojdzie do ciężarówki. Także nie polecam, chociaż jechałam tam z wielkim entuzjazmem - wróciłam rozczarowana!
 0  
Czyli będzie w Warszawie 14? A i jeszcze chciałam się zapytać o której godzinie na jakiej ulicy? :)
 0  
Dlaczego Gdańsk, Wrocław i Lublin mają więcej atrakcji? Inne miasta są jakieś gorsze czy co? Jednym słowem mówiąc masakra. Miałam jechać, ale teraz to już się nawet zastanawiam...
 0