Łukasz Szewczyk23.11.2015 (14:14)4

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w trasę. Ponad 50 miast, wiele niespodzianek

Od 1 grudnia 2015 roku najradośniejsze ciężarówki na świecie wyruszą w trasę po Polsce. Na ich drodze znajdzie się 55 miast, do których przywiozą wiele niespodzianek. Zdjęcia ze Św. Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola to tylko nieliczne z nich.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jedyną niespodzianką jaką bym chciał od Coca-Coli do ich napoje wszędzie dostępne w szklanych butelkach o poj. 0,2, 0,3, 0,5 i 1,0 litra, a nie tylko śmierdzące rozpuszczalnikiem puszki, albo ropą plastikowe butelki.
 1  
Byłam wczoraj w Koszalinie i jestem rozczarowana!!! Fatalna organizacja całej imprezy. Wszystko działa się w 3 małych namiotach do których żeby się dostać trzeba było odczekać minimum trzy godziny w ogromnej kolejce. Z zewnątrz nic nie było widać a na parkingu stała tylko jedna ciężarówka gdzie robiono puszki z imieniem, ale niestety już o 18 pani z wielkim megafonem powiedziała że nie ma sensu stać w kolejce bo i tak się niedojdzie do ciężarówki. Także nie polecam, chociaż jechałam tam z wielkim entuzjazmem - wróciłam rozczarowana!
 0  
Czyli będzie w Warszawie 14? A i jeszcze chciałam się zapytać o której godzinie na jakiej ulicy? :)
 0  
Dlaczego Gdańsk, Wrocław i Lublin mają więcej atrakcji? Inne miasta są jakieś gorsze czy co? Jednym słowem mówiąc masakra. Miałam jechać, ale teraz to już się nawet zastanawiam...
 0