Łukasz Szewczyk28.11.2015 (23:17)1 komentarz

Ruszyło największe Zimowe Miasteczko w Polsce

Płyta PGE Narodowego zamieniła się w arenę zimowej rozrywki. Przez trzy miesiące, codziennie, goście mogą skorzystać z kompleksu lodowisk, spróbować zjazdu z lodowej górki, potańczyć na łyżwach, pograć w curling, a fani desek, rolek i longboardów mają przygotowaną swoją strefę - kryty "Skatepark Kinder Maxi King".
Zimowe Miasteczko
Już po raz trzeci PGE Narodowy zamienił się w Zimowe Miasteczko. Od 28 listopada do 1 marca 2015 roku, codziennie, goście mogą skorzystać z trzech lodowisk do jazdy rekreacyjnej, ponad 10-metrowej górki lodowej do zjeżdżania na pontonach i nowości tej edycji - toru do curlingu. Pod okiem doświadczonych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych będzie można posmakować curlingu - "wypuścić kamień i nauczyć się zamiatania", w ramach tej wyjątkowej dyscypliny olimpijskiej.
- Zimowy Narodowy to ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu! To miejsce do uprawiania sportów zimowych i rozrywki, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To wyjątkowa atrakcja dla wszystkich. Cieszę się, że zyskała ona uznanie gości. Co roku staramy się zaskoczyć ich czymś nowym. Projekt został również zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami - Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards, z czego jesteśmy dumni - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Zimowy Narodowy to najbardziej spektakularna zimowa atrakcja stolicy. Bogaty program aktywności przyciąga na lodowiska całe rodziny. Z myślą o najmłodszych, na mniejszym lodowisku B, w weekendy odbywają się "Poranki dla dzieci z Kinder Pingui". Instruktorzy ze szkółki "Ice&Fun", przy dziecięcej muzyce i zabawie, uczą podstaw łyżwiarstwa.

W piątkowe i sobotnie wieczory, Zimowy Narodowy przygotował coś dla klubowiczów i fanów dobrej zabawy - "Disco Lodowisko z 4Fun.tv", czyli jedyne w Warszawie taneczne szaleństwo ... na lodzie. Z kolei fani desek, rolek, longboardów, wrotek i elektrycznych monocykli mogą pojeździć lub podszkolić swoje umiejętności na warsztatach organizowanych w "Skateparku Kinder Maxi King". Do końca Zimowego Narodowego kalendarz warsztatów będzie wypełniony po brzegi. Są one skierowane do poczatkujących i zaawansowanych, do dzieci i dorosłych. Ponadto codziennie można przyjść i pojeździć samodzielnie.

W ramach Zimowego Narodowego, już po raz drugi, przed PGE Narodowy powrócił "Warszawski Jarmark Świąteczny". Pełne smaku, aromatu i świątecznego klimatu miasteczko znajduje się przy bramie nr 2. W każdy weekend od godziny 10.00 do 22.00 goście będą mogli spędzić magiczny, przedświąteczny czas rozkoszując się przysmakami oferowanymi przez wystawców. Tutaj też będzie można zrobić świąteczne zakupy i znaleźć dla bliskich mikołajkowe upominki. W tygodniu Warszawski Jarmark Świąteczny jest czynny od godz. 15.00 do 22.00.

Komentarze (1 - 1 z 1)

kto pozwala monopoliscie pge wydawac kase na stadion
 1