Łukasz Szewczyk04.01.2016 (18:34)7 komentarzy

Polo TV z rekordowym wynikiem oglądalności w Sylwestra

31 grudnia 2015 roku między 20:00 a 02:00 kanał muzyczny Polo TV osiągnął rekordowy w historii nadawania wynik oglądalności zarówno w grupie komercyjnej, jak i w całej widowni (4+). W rankingu wszystkich stacji telewizyjnych Polot TV uplasowało się na 4. miejscu najlepiej oglądanych pozycji tego dnia w tym paśmie czasowym.
Sylwester z Polo TV
"Sylwestra z POLO TV" oglądało średnio w każdej minucie 360 tys. widzów w wieku 16-49 lat, co stanowi 6,45 proc. udziału w rynku telewizji. Z kolei w grupie wszystkich widzów (4+) Polo TV oglądało średnio 633 tys. osób. Stacja osiągnęła tym samym 4,45 proc. udziału w rynku oglądalności.
- Tak dobrego wyniku nie odnotowaliśmy od dwóch lat - mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy Polo TV. - Do tej pory rekord oglądalności należał do Sylwestra 2013. Wtedy bawił się z nami niecały 1 mln widzów. Teraz w grupie komercyjnej widzów było blisko 1,7 mln - dodaje.

W rankingu wszystkich kanałów Polo TV zajęło 5. miejsce jako najchętniej oglądana telewizja tego dnia w grupie komercyjnej.

Sylwestrowy rekord Polo TV
Sylwestrowy rekord Polo TV
W godzinach 22:00-22:59 oraz 01:00-01:59 PoloTV miało więcej widzów niż TVN, a pomiędzy 22:00-00:59 więcej niż TVP1.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Widać wyraźnie, że najchętniej ludzie bawili się jednak z Polsatem :). A było się przy czym bawić :), oj, było. Następna taka mega impreza za rok :)
 17  
Najzabawniejsze w tym wszystkim, że to nie był koncert sylwestrowy tylko koncert w Sylwestra - nagrany półtora miesiąca podczas Łódź Disco Fest. Z sylwestrem nie miało to nic wspólnego.
Inteligencja Widzów bije antyrekordy
 7  
To było do przewidzenia. Nie ma to jak pobawić się przy disco :). Ciekawe kiedy polo przejdzie w polskie HD ( zawsze to trochę lepiej).- nie wszyscy chcą oglądać maryle i inne pseudo gwiazdy poraz 1087.

@lollik. Jesteś bystry jak woda w kibla. Proste że ten koncert był nagrany wcześniej ale był on nagrany specjalnie aby wyemitowac go na sylwestra. Życzenia itd. .
 14  
Za rok Polo TV niech zrobi transmisję na żywo z sylwestra i z pewnością przebiją oglądalnością tą coroczną stypę z TVNu przy której można usnąć przed północą, a jak widać po ostatnim zdaniu w newsie nawet 3 miejsce wśród wszystkich kanałów jest w zasięgu ręki :) Brawo Polo TV!
 20  
Proponuje zmienić nazwę na Głupolo TV
 5  
Co w tym zestawieniu robi TVP1, przecież oni nie organizowali sylwestra ....
 2  
patrzac na zenujacy poziom tvn, kiepski wystep chylińskiej to nie dziwie sie dobrego wyniku. prosze w 2016 o sylwestra live z polo tv a na pewno bedziew pierwszej trójce.
 8