Łukasz Szewczyk23.01.2016 (0:21)39

Jaka jest oglądalność TV Trwam?

TV Trwam poinformowała niedawno, że jej program ogląda ponad 3 mln widzów. Jednak oficjalne wyniki telemetryczne nie potwierdzają tych rewelacji. W tym roku najwyższa oglądalność dzienna wyniosła jedynie 132 tys. widzów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 39)

Kłamliwa propaganda TV TRWAM widac równie mocna jak w przypadku PiSu.
 45  
Z tymi sondażami i oglądalnością TV Trwam jest jak z wygraną Bronka Bula miał wygrać w pierwszej turze 70% głosów, a TV Trwam ogląda 0,81 % i stare niedouczone baby i ludzie po podstawówkach. Jeśli tak jest to dlaczego PIS rządzi i dlaczego Szewczyk zamieszczasz to chamskie ohydne zdjęcie ojca Rydzyka, jest tyle innych ale ty chłopie zawsze zamieszczasz to, To taka prostacka socjotechnika, tylko ze na to to coraz mniej ludzi się już łapie. Spróbuj coś podpatrzeć z Wirtualne media może się czegoś nauczysz...
 19  
Mam wątpliwości czy badania obejmują autentyczną widownię tego kanału. :) Inna sprawa, że jedne i drugie dane są trudne do porównania, co innego mierzy Nielsen, co innego widzi sama stacja. I tak większość potencjalnej widowni słucha pewnie radia (też mocno niedoszacowanego w badaniach).
 15  
Może Trwam chodziło o to, że 3,4 mln unikalnych widzów - coś jak strona internetowa ma unikalnych użytkowników. Nikt przecież nie mierzy popularności strony internetowej za pomocą tego, ile w danym momencie osób było na danej stronie, tylko ile osób przez cały dzień weszło na stronę. I może te Trwam robi tak samo? Czyli przez cały dzień obejrzało ich 3,4 mln osób?
 7  
Gdzie są teraz ci wszyscy manifestanci, którzy tak walczyli o Trwam w DVB-T? Nawet oni tego kanału nie oglądają.
 7  
W przeszłości petycję do KRRiT w obronie TV TRWAM podpisało ponad 2 i pół miliona osób, na marszach w obronie TV TRWAM było pół miliona osób, na PIS w ostatnich wyborach parlamentarnych głosowało 5 711 687 osób dlatego wierzę w informację TV TRWAM która mówi że tę telewizję ogląda codziennie ponad 3 miliona osób.
Nigdy nie wierzyłem w liberalno-lewicowe sondażownie bo one przekłamują rzeczywistość.
 8  
Ta i na podstawie tysiąca osób wiedzą kto co ogląda,takie sondaże to jak wróżenie z fusów,czasami te w dzień wyborów się nie sprawdzają a pytają wtedy kilkadziesiąt tysięcy osób w specjalnych ankietach a nikt nie przyzna się ze spojrzał na TV TRWAM bo to jest społeczny wstyd, a ja się pytam dlaczego my się wstydzimy wiary ?,mówić na Rydzyka można bo to jest człowiek,oni też czerpią satysfakcje z pieniędzy i sukcesów zawodowych,ale co ma Jasna Góra do Rydzyka ?,tylko kretyni nie znają podziału na wiarę i osoby duchowne,co wy w wierze widzicie złego ?,pismem świętym jesteście zbulwersowani ?.
 13  
Czyli mniej ogląda niż pani Szydło schowała Ukraińców...
 8  
Odebrać koncesje tej chorej stacji ,tylko zaśmieca tv naziemną..........
 0  
Jak słyszę o Nielsenie i jego badaniach na "reprezentatywnej" grupie to już dalej nie czytam. Podobne firmy robiły sondaże wyborcze, gdzie jak jeden mąż przewaga ówcześnie urzędującego prezydenta wynosiła od 8 do 13%, oficjalny błąd to 3%. Wszystkie metody mają jedną wadę: w każdym zakątku Polski wynik jest inny i zgoła różny od tego co zbadali na grupce warszawiaków czy poznaniaków. Proszę bardzo: zainstalujcie się na prowincji i zobaczycie kto wybierał w wyborach i kto ogląda Trwam. Nie ma co uwzględniać stacji niekomercyjnej, jak te komercyjne ustalają stawki za reklamy w stosunku do tej niby "oglądalności". Jeśli twój chlebodawca mniej zarobi to i ty mniej zarobisz. Proste.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 23 stycznia 2016 o 9:21:57 przez true).
 18