Łukasz Szewczyk16.02.2016 (17:17)16 komentarzy

Nowy spot z siatkarzami. "Internet Plusa dwa razy szybszy niż w Play" (wideo)

Pod hasłem "internet mobilny dwa razy szybszy niż w Play" komórkowa sieć Plus rozpoczyna nową kampanię reklamową promującą internetową ofertę. W nowym spocie ponownie występują czołowi zawodnicy polskiej siatkówki.
testuj w plusie - spot
Komórkowa sieć Plus wprowadza na rynek promocję "Testuj LTE za 9 zł", którą wspiera kampania reklamowa. W nowym spocie operator promuje hasłem "internet mobilny w Plusie dwa razy szybszy niż w Play".
Tym samym operator odnosi się do zleconego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej badania jakości usług telefonii mobilnej w kategorii transmisji danych Internet Plusa był najszybszym Internetem mobilnym w Polsce, a badania pośrednio potwierdziły też, że Plus ma największy zasięg LTE w Polsce. Zgodnie z raportem UKE (z 22 stycznia 2016 roku) średnia prędkość pobierania danych w sieci Plus była aż dwa razy większa niż w Play i o 25% lepsza niż w T-Mobile i Orange, Plus miał również najlepszy wskaźnik prędkości wysyłanych danych, aż 94% czasu badania transmisji danych w Plusie odbywało się z wykorzystaniem technologii LTE.


W filmie pt: "Testuj Mistrzowskie LTE" po raz kolejny wystąpili członkowie reprezentacji Polski w siatkówce, a twarzą oferty Internetu LTE jest Karol Kłos. Reżyserem spotu, na podstawie scenariusza Weroniki Zielińskiej i Agnieszki Niskiej, był Bartek Prokopowicz, natomiast operatorem obrazu Tomasz Augustynek. Kampanię przygotowała Agencja Scholz & Friends, a za produkcję filmu odpowiadał Ryszard Kłosowski i Dom Produkcyjny TFP.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Plus idzie na wojnę, bo ma spory atut w kieszeni - najlepszy LTE w Polsce według ekspertów. To daje mu porządny zastrzyk, tym bardziej, że największy jego konkurent Play wypadł bardzo słabo.
 6  
Kampania reklamowa jak najbardziej autentyczna, wszakże oparta na badaniach UKE. A jakby nie było Plus góruje nie tylko szybkością LTE, ale także zasięgiem i o tym też warto pamiętać.
 8  
Taka reklama to CZYN NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI - ciekawe ile PLUS zapłaci za tą potyczkę :) a później poniesie cenny swych usług aby dziurę w budżecie po tej wojnie załatać.
 9  
+2ZygiSol Nic nie zapłaci, play rozpoczął ''wojne na reklamy'' poczytaj i sie dowiedz... Play ma 3 krotnie lepsze oferty, play wybierjaa tylko degeneraci ktorych latwo przekupic reklama z margaret w roli glownej ;p
 17  
Nie wiem jak się sprawuje LTE w play ale w plusie śmiga aż miło. Nie zamieniłbym tego neta za nic. A najlepsze, że go mam w smartdomie i płacę za niego połowę ceny :)
 4  
Internet szybki dopóki nie pobierzesz 15-20 GB. A potem do końca miesiąca lejki po 0,5 Mbit/s, albo i jeszcze wolniej. Pół roku miałem ten ich "najszybszy" internet i stanowczo odradzam. Wolałem zapłacić karę za wcześniejsze zerwanie umowy z Plusem niż męczyć się z tym ich g*wnem przez 2 lata. Teraz mam internet z Play i faktycznie, maksymalna prędkość jest nieco niższa, ale niewiele, za to w Play lejki dają dopiero po pobraniu około 200 GB i maksymalnie 2 Mbit/s, a nie 0,5, albo jeszcze niżej, że nawet sprawdzenie poczty graniczy przy tym z udem.
 9  
Mam LTE w Plusie i to jest porażka... ostatnie 4 miesiące umowy i jak najdalej od tego gówna. Jeszcze nigdy to niby "LTE" nie przekroczyło mi na teście 5Mb/s. Wieczorami często nawet nie da się z tego korzystać bo nie ma nawet 0,5Mb/s, a po wykorzystaniu limitu nawet 0,1Mb/s. Niekiedy mam wrażenie że już darmowe Aero2 szybciej działa. Testowałem też konkurencję i T-Mobile i Play osiągają u mnie znacznie lepsze wyniki (po kilkanaście Mb/s) od Plusa.
 5  
Ciekawe. Plus jest mocno zadłużony a play ma ogrom kasy na koncie... Ciekawe kto na tym wygra :)
 8  
Jak mają drogą i kiepską ofertą to i klientów mniej niż inne sieci, zatem pasma mniej zaludnione przez co szybsze łącza.
 8  
Błagam was to, że mają dwa razy większa oferowaną przepustowość to nie znaczy, że ją dostarczają taką do klienta. Godzina 19:00 plus 5Mb/s play 30-40Mb/s . W plusie nawet jak o godzinie 1:00 rano gdy plus ma wtedy nawet 60 Mb/s to wczytanie strony na drugim urządzeniu sprawia, że ping wzrasta do 500ms. W play dopiero przy pobieraniu 4MB/s ping wzrósł do 340ms i tak się utrzymywał. W Plusie przy rozmowie na skype , wystarczy filmik na youtube włączyć i już jest zrywane połączenie. Play ma o wiele bardziej stabilne łącze niż ten plus, zamiast na reklamy mogli by na radiolinie 10Gb/s zainwestować. Play ma mniejszy ping.
 6