Łukasz Szewczyk18.02.2016 (13:22)17

Czołowa blogerka Maffashion w kampanii LGBT "Ramię w ramię po równość"

Do akcji Kampanii Przeciw Homofobii - "Ramię w ramię po równość" dołączyła jedna z najbardziej popularnych blogerek w Polsce - Julia Kuczyńska "Maffashion". Przystąpiła do akcji, bo przeszkadza jej brak tolerancji wobec osób LGBT. Jak zauważa, problem tkwi w lękach i niewiedzy Polaków.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 17)

Kto to jest ta Kuczyńska , i kogo to obchodzi kogo ona popiera !!!
 32  
Współżycie z osobą o tej samej płci, dziedziczenie czy informacje o stanie zdrowia są dzisiaj możliwe bez wprowadzania związków partnerskich. A więc zarzuty blogerki wytłuszczone w tekście są bezpodstawne, a cała akcja bez sensu no chyba, że chodzi o coś innego prawda ?? :)

A tak przy okazji dlaczego nie ujawniacie ile "celebryci" dostają pieniędzy lub innych korzyści za popieranie tych akcji ?
 3  
Inżynieria społeczna
Ustawianie ale juz na szczescie nowe sprawy się pojawiają....
 4  
Czego się boimy? Na pewno nie lesbijek i gejów. To geje i lesbijki wymyśliły, że każdy kto za nimi nie przepada ma FOBIĘ. Co sobie robią pod własnym dachem to ich sprawa ale przywilejów przysługujących zdrowej rodzinie (chłopak i dziewczyna) to mam nadzieję w Polsce nikt im nie da. Bo prawa to oni mają, takie same jak każdy obywatel Polski. Oni chcą przywilejów.
 7  
Prawactwo znów wylewa jad i opłukać słabszych.
Jak zwykle.
Ta prawacka propaganda tworzy wielka potrzebę normalności i dlatego coraz więcej ludzi zwyczajnie się przeciwstawia temu obledowi.
BRAWO MAFFASHION.
 19  
Dokładnie
Zdrowa rodzina to chłopak i dziewczyna
A szacunek należy się każdemu człowiekowi nawet jeśli nie popiera LGBT i ms na ten temat swoje, danie a nie wykrzykiwanje od razu od homofobow...
 13  
Jestem hetero i coraz bardziej jestem dyskryminowany!
 8  
już moderatorzy zdążyli usunąć mojego poprzedniego posta tylko dlatego, że pewnie nie był mainstreamowy. Jeszcze raz to powtarzam. Nie ma czegoś takiego jak równość. Wymysł lewej opcji. Równość, to tolerancja też zachowań hetero. Sądząc po usuniętym poście nie jestem dość równy by wyrażać na tym forum opinie.
 3  
Prawactwo bredzi o dyskryminacji osób hetero. To trzeba być zrytym, żeby tak myśleć. rzekoma dyskryminacja polega na zakazie obrażania osób homoseksualnych. Sorki ale wy jesteście zwykłe prostaki, którzy pragną obrażać innych. A kiedy wam się zwraca uwagę że zachowujecie się chamsko, to zaraz podnosicie krzyk, że to dyskryminacja.
POWSTRZYMAC TO CHORE PRAWACTWO!!!!!!!!!!
 4  
A ja powiem tak:
Jeden z komentatorów napisał, że osoby homoseksualne mają takie same prawa jak osoby heteroseksualne. GÓWNO PRAWDA!!!
Mam wujka geja. Wujek ma chłopaka i żyją (mieszkają) razem. Niestety takie mamy pojebane prawo, że nie mogą się rozliczać razem podczas wypełniania PIT-ów, bo nie są małżeństwem. Wujka chłopak miał kilka dni temu wypadek samochodowy i leży w szpitalu w bardzo ciężkim stanie, wujek nie może się dowiedzieć o szczegółach, bo nie może. Wg prawa są osobami obcymi względem siebie, mimo że żyją razem od kilku lat. Czy możliwość zalegalizowania swojego związku jest przywilejem??? Tolerujmy wszystkich bez względu na orientację seksualną. Smutne, ale prawdziwe :(
 15