Łukasz Szewczyk18.02.2016 (13:22)17

Czołowa blogerka Maffashion w kampanii LGBT "Ramię w ramię po równość"

Do akcji Kampanii Przeciw Homofobii - "Ramię w ramię po równość" dołączyła jedna z najbardziej popularnych blogerek w Polsce - Julia Kuczyńska "Maffashion". Przystąpiła do akcji, bo przeszkadza jej brak tolerancji wobec osób LGBT. Jak zauważa, problem tkwi w lękach i niewiedzy Polaków.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Jestem hetero i coraz bardziej jestem dyskryminowany!
Czujesz się dyskryminowany tylko dlatego, że inni chcą mieć takie same prawa jak ty!? "Gratulacje!"
Polska to zacofany kraj (średniowiecze) jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe! Czego się boicie? Dwóch facetów albo dwóch dziewczyn obściskujących się!? Oni też są ludźmi i mają prawo kochać inaczej niż Wy!
Ciekawe co byście powiedzieli, gdyby to Wasz syn, albo Wasza córka okazał/-a się gejem lub lesbijką? Byście ich wyrzucili z domu za to!? Ale niestety, żeby ich zrozumieć, trzeba tego doświadczyć. Ja też kiedyś byłem nietolerancyjny, ale kiedy dowiedziałem się, że mój wujek to gej i gdy dowiedziałem się co on przeszedł w przeszłości, to aż się włos na głowie jeży! Od razu zrozumiałem, że nie warto być nietolerancyjnym! Naprawdę warto zrozumieć ich problemy...
 1  
Ja bym tego nie nazwał promowaniem. To jest informowanie społeczeństwa, że tacy ludzie istnieją i im też należą się jakieś prawa. Ile razy było przypadków pobicia mężczyzn tylko dlatego, że są homoseksualistami? Bardzo dużo... Oby było więcej takich akcji...
 5  
Zaledwie kilkaset par jednopłciowych rocznie chciałoby w Polsce zalegalizować swój związek, informuje "Rzeczpospolita", powołując się na raport demografów z Uniwersytetu Łódzkiego.
a oczywiście propaganda LGBT gada że tysiące chcą sie hajtać ect
 1  
cenzura jak za dobrych czasów prl. moje wpisy skasowano juz trzeci raz. pozdrawiam cenzora.
 2  
Jebać pedałów. Powinno się ich palić na stosie.
 1  
Kapłańska 20:13: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.”
 1  
Just do me a favor and keep writing such trncheant analyses, OK?
 0