Łukasz Szewczyk20.10.2016 (16:10)brak komentarzy

Zimowy Narodowy powraca. Największe lodowisko w Polsce

Od 5 listopada 2016 roku na płycie PGE Narodowego, po raz czwarty powstanie największe w Polsce lodowisko. Wśród atrakcji m.in. trzy lodowiska, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, tor do curlingu, skatepark, imprezy na łyżwach dla dzieci i młodzieży, warsztaty i konkursy.
Zimowy Narodowy na stałe wpisał się już w zimowy pejzaż stolicy. W tym roku, po raz czwarty, powstanie największe w Polsce "Zimowe Miasteczko". Nie zabraknie sprawdzonych atrakcji, będą również nowości.
Zimowy Narodowy / Fot. materiały prasowe
Zimowy Narodowy / Fot. materiały prasowe
Ponad 5000 m2 lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i hit ubiegłorocznej edycji - tor do curlingu, znajdą się ponownie na Zimowym Narodowym. To nie wszystko, już 5 listopada goście będą mogli poznać i skorzystać z dodatkowych atrakcji, które pozostają niespodzianką.

Zimowy Narodowy to przede wszystkim aktywny wypoczynek dla wszystkich. Bogaty program gwarantuje atrakcyjne spędzanie czasu wolnego, bez względu na wiek. W tym roku na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci z Kinder Pingui", nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę, prowadzona przez instruktorów ze szkółki "Ice&Fun" Renaty Aleksander. Z kolei dorośli mogą się pobawić na imprezie klubowej na łyżwach - "Disco Lodowisko z 4Fun.TV". Oprócz tego, przez cztery miesiące, na gości odwiedzających Zimowy Narodowy czekają imprezy tematyczne, konkursy i niespodzianki.

Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy i lodowisko. Na parkingu podziemnym powstanie największy w stolicy kryty Skatepark Zimowego Narodowego. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku przygotowali bogaty program warsztatów dla dzieci i dorosłych.

Zimowy Narodowy rusza 5 listopada 2016 roku i potrwa do 5 marca 2017 roku.
Godziny otwarcia: poniedziałek - czwartek 15.00-23.00; piątek 15.00-00.45; sobota i niedziela 9.00-00.00

Ceny biletów:
Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
Górka lodowa: od 5 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł