Łukasz Szewczyk07.11.2016 (11:58)6

Rusza świąteczna kampania Coca-Coli "Podaruj radość". Limitowane butelki z kokardą (wideo)

Postać świętego Mikołaja w czerwonym stroju oraz kultowe ciężarówki Coca-Cola od lat stanowią najsilniejsze atrybuty świąteczne marki. Coca-Cola oficjalnie rozpoczyna odliczanie dni dzielących nas od Świąt. Marka przygotowała nowy spot przedstawiający tradycję i zwyczaj obdarowania bliskich (i nie tylko!) radością.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Szkoda, że nie użyli motywu "Coraz bliżej święta". Te reklamy są co prawda ładne, ale z roku na rok coraz mniej magiczne. Ostatnio często rezygnowali z tego utworu, w poprzednich latach pojawiało się np. "Shake Up Christmas" jako tło, w zeszłym roku zrobili wersję z Margaret, więc kultowa piosenka na chwilę wróciła.

Podkład z tego roku jest nie za bardzo świąteczny, a napis z ciężarówkami na ekranie tandetny.

Bu.
 4  
Cóż nam po takie butelce 0,5l jak w reklamie jest szklana. Na taką właśnie wszyscy czekamy, a nie tylko plastik i plastik !!
 3  
Znowu reklamują nieistniejący praktycznie produkt, czyli szklaną butelkę, a w sklepach wszędzie śmierdzący plastik, albo cuchnąca puszka. Zresztą mało ważne... i tak półki w sklepach niedługo pękną od CC i tym podobnych napojów które już mało kto kupuje.
 1  
A czemu teraz puszki kosztują często np.2.59
 0  
To kupuj tam, gdzie puszki są po 1,5. Zresztą dej se spokój z puszkami. Jeśli już musisz się tym kwasem faszerować to kupuj tylko szklane butelki dostępne w Makro i niektórych sklepach.
 1  
a gdzie ciężarówka, bo ta na pałę wsadzona jako napis nie liczy się. Coca Cola z ciężarówką albo z misiami to prawdziwa COCA COLA a nie te podrabiańce.
 1