Łukasz Szewczyk01.02.2017 (11:13)1 komentarz

Gwiazda e-sportu ambasadorem Gillette

Gillette wkracza w świat e-sportu w ramach globalnego partnerstwa z ESL jako sponsor turnieju League of Legends Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2017
xPeke ambasadorem Gillette
xPeke ambasadorem Gillette
Od ponad 100 lat Gillette, czołowa światowa marka pielęgnacji męskiej urody, współpracuje ze znanymi sportowcami oraz ligami sportowymi na świecie. Teraz firma informuje o nowym partnerstwie z ESL, największą na świecie firmą organizującą imprezy e-sportowe, w ramach którego będzie sponsorować turniej League of Legends Intel Extreme Masters (IEM) World Championship, który odbędzie się w Katowicach w dniach 24-26 lutego 2017 roku.
Twarzą Gillette w świecie gier będzie pierwszy e-sportowiec współpracujący z marką, Enrique "xPeke" Cedeño. xPeke zasłużył na miejsce w galerii sportowych sław Gillette jako profesjonalny gracz, właściciel zespołu oraz zdobywca tytułu najbardziej wartościowego gracza (MVP) na poprzednim katowickim turnieju IEM.

xPeke ambasadorem Gillette
xPeke ambasadorem Gillette
Demonstrując wspólną pasję dla najnowocześniejszych technologii, Gillette zaoferuje zespołom i widzom IEM Katowice możliwość dostosowania uchwytów maszynek Gillette z wykorzystaniem technologii druku 3D na stoisku RZR MKR Design Studio. Ponadto firma zapewni usługi pielęgnacyjne wszystkim zawodnikom League of Legend podczas weekendu otwarcia i zorganizuje sesje rozdawania autografów oraz inne zajęcia z xPeke'iem.

Gillette zaoferuje fanom nie tylko dostęp do RZR MKR Design Studio, ale również możliwość bliższego poznania xPeke'a, jednego z najlepszych i najbardziej nieustępliwych e-sportowców na świecie. Serial "Pursuit of Precision" pokaże fanom tego legendarnego gracza podczas jego wizyty w Gillette World Shaving Headquarters w Bostonie, gdzie będzie mówił o precyzji niezbędnej u profesjonalnego e-sportowca oraz o dodatkowej presji ciążącej na właścicielu zespołu League of Legends w czasach boomu na e-sport.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ważne jest też doliczenie kosztów transportu oraz noclegu gdzie spać?, bardzo fajnie opisał to X-kom w poradniku:
x-kom.pl/aktualnosci/4435-jedziemy-na-iem-2017-jak-dojechac-gdzie-spac-i-co-zabrac.html
 0