Łukasz Szewczyk08.05.2017 (12:31)brak komentarzy

Alior Bank na Facebooku rozdaje bilety na mecz Reprezentacji Polski

Coraz bliżej do meczu piłkarskiej Reprezentacji Polski z Rumunią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji, który 10 czerwca 2017 roku odbędzie się na Stadionie Narodowym. Z tej okazji Alior Bank na Facebooku rozdaje 100 biletów (50 podwójnych nagród) na mecz.
Piłkarski spot Alior Banku
Konkurs Alior Banku, Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej, potrwa do 14 maja 2017 roku na oficjalnym fanpage'u banku na Facebooku. Dla uczestników przygotowano dwa zadania. Pierwsze polega na ułożeniu puzzli tworzących zdjęcie Reprezentacji. Swój czas można porównać z osiągnięciami innych osób biorących udział w zabawie, ale wynik nie wpływa na wygraną. O tym zadecyduje drugie zadanie - należy wcielić się w rolę selekcjonera drużyny narodowej i w komentarzu dać wybranemu piłkarzowi radę, która pomoże mu w przygotowaniach do meczu Polska - Rumunia. Odbędzie się on 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Bilety otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi, a lista zwycięzców konkursu zostanie ogłoszona 15 maja.

Na półmetku zmagań polski zespół jest jedyną niepokonaną ekipą w swojej grupie eliminacyjnej. Zwycięstwo w meczu z Rumunią - potencjalnie najtrudniejszym przeciwnikiem w tym roku - zdecydowanie przybliży Reprezentację do awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Świata.

Wszyscy fani naszej drużyny na pewno chętnie zobaczą ten mecz na żywo. Osoby, którym nie powiedzie się w konkursie, mogą skorzystać z innej możliwości zwiększenia szans na obejrzenie meczu na żywo. Wystarczy zamówić Kartę Kibica, stworzoną we współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej i Alior Banku. Karta ta gwarantuje użytkownikom wiele korzyści, przede wszystkim pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze Reprezentacji. Zapewnia również dostęp do rabatów w internetowym sklepie kibica.