Łukasz Szewczyk15.05.2017 (13:03)brak komentarzy

Bilety podróżne już dostępne w sieci Kolportera w całej Polsce

Już w 949 salonikach prasowych Kolportera klienci mogą kupować bilety kolejowe, autobusowe i busowe. W tym tygodniu usługa została uruchomiona w 83 punktach na terenie województw: świętokrzyskiego i opolskiego.
Bilety podróżne już dostępne w sieci Kolportera w całej Polsce
Bilety podróżne pojawiły się w salonikach Kolportera w sierpniu 2016 r., początkowo na terenie województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. W ciągu kolejnych 10 miesięcy spółka sukcesywnie wprowadzała je do swojej oferty w kolejnych województwach. Dziś są dostępne praktycznie w całej Polsce.
15 maja sprzedaż biletów uruchomiono w ponad 20 salonikach, zlokalizowanych na terenie Kielc, a także m.in. w Jędrzejowie, Busku Zdroju, Ostrowcu Świętokrzyskim, Sandomierzu, Skarżysku Kamiennej, Starachowicach, Włoszczowie, Końskich. Z kolei na terenie województwa opolskiego sprzedaż biletów rozpoczęły saloniki m.in. w Kędzierzynie Koźlu, Opolu, Nysie, Strzelcach Opolskich, Kluczborku.

Bilety podróżne - nowa oferta sieci saloników - to efekt umowy, jaką Kolporter podpisał w 2016 r. z firmą Teroplan S.A., właścicielem portalu e-podróżnik.pl. E-podróżnik.pl znajduje się w pierwszej piątce największych turystycznych serwisów internetowych w Polsce. Dysponuje największą i najpopularniejszą wyszukiwarką połączeń, swoim użytkownikom udostępnia także bilety blisko 170 przewoźników autobusowych i kolejowych. Teraz można je kupić również w salonikach prasowych Kolportera.

- To dla nas znaczący krok w rozwoju oferty saloników prasowych, co najważniejsze - wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów. Możliwość zakupu biletów kolejowych czy autobusowych w naszej sieci stanowi bowiem spore ułatwienie dla podróżujących. Dodatkowo, korzystając z możliwości jakie daje e-podróżnik.pl, nasi sprzedawcy pomogą klientowi wybrać optymalne połączenie w najlepszej cenie - mówi Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera.

Przed kilkoma dniami e-podróżnik uruchomił sprzedaż biletów na kursy ponad 100 przewoźników międzynarodowych - oferta obejmuje przede wszystkim połączenia z całej Polski na Ukrainę, w tym do takich miast jak Lwów, Kijów, Odessa, Tarnopol, ale też wielu innych mniejszych i większych miejscowości. Bilety tych przewoźników międzynarodowych są również dostępne w salonikach Kolportera.