Łukasz Szewczyk09.06.2017 (16:19)brak komentarzy

Alior Bank z atrakcjami dla kibiców i specjalnym spotem z żonglującym melonikowcem (wideo)

W ten weekend reprezentacji Polski rozegra mecz z Rumunią w ramach eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Wielkich emocji na pewno nie zabraknie. Z tej okazji Alior Bank, oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, przygotował dodatkowe atrakcje, nie tylko na stadionie.
Spot Szacunek trybun
Polskiej drużynie podczas meczu z Rumunią kibicować będą tysiące fanów na Stadionie Narodowym w Warszawie i miliony przed telewizorami. Zobaczą oni wyświetlane wokół boiska animacje, na których pojawi się logo banku. Kibiców, którzy przybędą na stadion i pojawią się przy bramie wejściowej nr 2, przywita wielki 8-metrowy balon Alior Banku, usytuowany tuż obok burgundowego namiotu. Drugi balon znajdzie się przy bramie nr 10. Już od godz. 17.45 hostessy i promotorzy Alior Banku pomogą przybrać fanom biało-czerwone barwy, malując ich twarze farbkami. Będą również rozdawać słodycze i bankowe gadżety. Goście strefy VIP zobaczą m.in. piłkarski spot z żonglującym melonikowcem.

Piłkarskie emocje również w internecie
Wielkie odliczanie do meczu trwa już na profilu Alior Banku na Facebooku. Piłkarskie posty będą publikowane także podczas spotkania, na żywo ze Stadionu Narodowego w Warszawie. Dla kibiców Biało-Czerwonych bank przygotował specjalną nakładkę na zdjęcie profilowe, dzięki której jeszcze lepiej pokażą swoje wsparcie dla polskiej drużyny.

Tomasz Zimoch czyta piłkarskie porady uczestników rekordowego konkursu
Na profilu banku na Facebooku można obejrzeć materiały wideo, w których Tomasz Zimoch, komentator sportowy i futbolowy ekspert Alior Banku, czyta piłkarskie rady dla piłkarzy. Były one publikowane przez uczestników majowego, rekordowego konkursu piłkarskiego Alior Banku. Wzięło w nim udział ponad 3600 osób, czyli 3,5 razy więcej niż w dotychczasowym najpopularniejszym konkursie bankowym na Facebooku. Post dotarł do ponad 3 mln osób, miał 6 tys. interakcji, w tym ponad 2 tys. kliknięć "Lubię to!".

Nowy spot reklamowy "Szacunek trybun"
Widzowie Telewizji Polsat mogą już obejrzeć przygotowany przez bank nowy spot reklamowy "Szacunek trybun". Przy okazji meczu Polska - Rumunia spoty emitowane są również w stacjach TVP i TVN.


Alior Bank zaprasza do wspólnego kibicowania na trybunach, przed telewizorami, a także na profilu banku na Facebooku, ramię w ramię z Biało-Czerwonymi.