Łukasz Szewczyk10.08.2017 (14:16)brak komentarzy

Alior Bank rozdaje bilety na mecz reprezentacji Polski

We wrześniu na kibiców czeka powrót piłkarskich emocji związanych z grą Reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Z okazji spotkania Polska - Kazachstan, który odbędzie się 4 września 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, Alior Bank zaprasza do wspólnego kibicowania ramię w ramię z Biało-Czerwonymi.
Piłkarski spot Alior Banku
Konkurs Alior Banku, Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej, potrwa do 14 sierpnia 2017 roku na oficjalnym fanpage'u banku na Facebooku. Dla uczestników przygotowano kreatywne zadanie. Aby mieć szansę na wygranie biletów, w specjalnej konkursowej aplikacji należy stworzyć "kibicowski transparent", pokazujący wsparcie dla drużyny Biało-Czerwonych. Aplikacja zapewnia wiele opcji i narzędzi, dzięki którym można stworzyć naprawdę ciekawy projekt. Do dyspozycji uczestników konkursu są m.in.: kolorowe tła, miejsce na wpisanie hasła (można zmieniać jego rozmiar i położenie) oraz szereg piłkarskich obrazków.
Bilety otrzymają autorzy najbardziej kreatywnych transparentów, a lista zwycięzców konkursu zostanie ogłoszona 15 sierpnia.

Mecz Polska - Kazachstan to szansa dla Reprezentacji Polski na rewanż za remis, którym zakończyło się ubiegłoroczne spotkanie w Astanie. Polacy są aktualnie liderem w swojej grupie i awans do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji jest już bardzo blisko.

Wszyscy fani naszej drużyny na pewno chętnie zobaczą ten mecz na żywo. Osoby, którym nie powiedzie się w konkursie, mogą skorzystać z innej możliwości zwiększenia szans na obejrzenie spotkania na żywo. Wystarczy kupić bilet w trwającej przedsprzedaży tylko dla posiadaczy Karty Kibica. Karta została stworzona we współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Alior Banku i gwarantuje użytkownikom wiele korzyści, przede wszystkim pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze Reprezentacji. Zapewnia również dostęp do rabatów w internetowym sklepie kibica.