Łukasz Szewczyk12.09.2017 (17:14)brak komentarzy

Rusza akcja MotoLepsi promująca aktywnych użytkowników

Firma Motorola nie przestaje inspirować ludzi do działania. Rzucając wyzwanie - "Zrób to lepiej" zachęca do tego, by przestać być biernym obserwatorem zdarzeń, a zacząć aktywnie uczestniczyć w swoim własnym życiu i przeżywać je na swój własny sposób. Akcja MotoLepsi ma na celu promocję zdrowego stylu życia oraz wyłonienie MotoLepszego - ambasadora marki.
MotoLepsi
Akcja MotoLepsi (www.motolepsi.pl ) wystartowała 1 września 2017 roku i jest skierowana do aktywnych osób, które lubią stawiać sobie wyzwania i w niezwykły sposób podchodzić do codzienności. Jej nadrzędnym celem jest promocja aktywnego stylu życia, ale żeby nie było nudno - także stworzenie pełnej pasji społeczności, która wykreśliła ze swojego słownika słowo - ograniczenia.
W ramach akcji MotoLepsi, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w konkursie, a zwycięzca dostanie szansę, by zostać ambasadorem marki - MotoLepszym. Nabór uczestników rozpoczął się wraz ze startem akcji i potrwa do 22 września. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu jak najbardziej kreatywnego sposobu na swój trening sportowy. Najciekawsze zgłoszenia wyłonione przez Jury zostaną odpowiednio nagrodzone smartfonami Moto Z2 Play, kompletami odzieży sportowej i bonami o wartości 300 zł na wykorzystanie w sieci sklepów Decathlon. Nagrodą główną jest wspomniany smartfon wraz z 4 modułami Moto Mods oraz pakiet startowy na wydarzenie "Biegnij Warszawo 2017". Zwycięzca będzie mógł też zmierzyć się z wyzwaniem postawionym przez markę Motorola.

Oprócz nagród rzeczowych zdobytych w konkursie, zwycięzca zostanie wystawiony na próbę o sportowym charakterze. Polega ona na pokonaniu 10 kilometrów podczas jednego z największych wydarzeń biegowych w Polsce - "Biegnij Warszawo 2017". Jak wiadomo - siła tkwi w zespole, dlatego wybrany MotoLepszy będzie mógł liczyć na wsparcie Mr. Moda. Wszystko na luzie i na własnych zasadach.

Mr Mod - akcja MotoLepsi
Mr Mod - akcja MotoLepsi
Przywódcą MotoLepszych jest nowa twarz marki - energetyczny, nieszablonowy i kreatywny Mr. Mod. Jego misją jest pokazanie światu, że wszystko można robić jeszcze lepiej. Mr. Mod ma do dyspozycji nowe technologie, a dokładnie najnowszy smartfon marki z flagowej linii - Motorolę Z2 Play i Moto Mods. Dzięki modułowi JBL SounBoost2 jest słyszalny nawet w największym, miejskim zgiełku, powerbank TurboPower Pack dba o to, by nigdy nie zabrakło mu energii, a Hasselblad True Zoom zapewnia mu sławę i splendor w internetowym świecie. Wszystko to, by jeszcze lepiej promować zdrowy tryb życia i spotykać zakręconych, pozytywnie nastawionych ludzi. Jego największą pasją jest bieganie, dlatego bez reszty zatracił się w treningach. Tworzy kompendium wiedzy o sporcie, buduje drużynę na bieg "Biegnij Warszawo" i czuwa nad całą akcją MotoLepsi.