Łukasz Szewczyk11.11.2017 (12:25)2 komentarze

Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny kolędują w świątecznych spotach Play (wideo)

Natalia Kukulska oraz Andrzej Piaseczny zostali twarzami świątecznej kampanii reklamowej sieci Play.
Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny w kampanii Play
Komórkowa sieć Play rozpoczęła klimatyczna kampanią reklamową promująca świąteczną ofertę operatora. Nowymi twarzami sieci zostali wokaliście - Natalia Kukulska oraz Andrzej Piaseczny, którzy w spotach wykonują świąteczne utwory.
W ramach kampanii przygotowano trzy spoty. W pierwszym, promującym Stan Nielimitowany Solo, w Duecie lub w Rodzinie z abonamentem tańszym o 10 zł oraz smartfon Motorola Moto G5s, nowe gwiazdy Play występują razem.


W dwóch pozostałych spotach wokaliści występują osobno. Natalia Kukulska promuje nielimitowane święta w Play z abonamentem tańszym nawet o 10 zł, a do tego LG G6 z ekranem Full Vision już za 1 zł.


Z kolei Andrzej Piaseczny promuje Stan Nielimitowany w Play wraz z Samsungiem A5 (2017) wyposażonym w aparat do selfie za 1 zł! A do tego abonament tańszy o 10 zł.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Spoty do mnie osobiście nie trafiają, ale g5s i owszem - w samo serce;)
 0  
Też nie jestem fanką reklam ale dobrego sprzętu już tak. Więc telefon g5s mi się bardzo spodobał. Kupiłam i nie żałuję. Bateria trzyma długo, mogę ją wymienić jeśli potrzebuję. Robi ładne zdjęcia, a że ma ekran full hd i szybki procek, to filmy oglądam bez zacinania.
 0