Łukasz Szewczyk19.12.2017 (15:48)5 komentarzy

Nowe kanały TV w ofercie Polsat Media

Od 1 stycznia 2018 roku do portfolio tematycznego Polsat Media dołączy osiem kanałów telewizyjnych.
Nowe kanały TV w ofercie Polsat Media
Ofertę Polsat Media poszerzy siedem kanałów należących dotychczas do Grupy ZPR Media (Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock, Polo TV, Vox Music TV, Fokus TV, Nowa TV) oraz należący do Viasat Group nowy kanał Epic Drama.
Eska TV to kanał muzyczno-rozrywkowy dedykowanych widzom w wieku 15-34 lat. Eska TV Extra to kanał nadający największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat adresowany do osób w wieku od 15 do 49 lat. Z koli Eska Rock TV oferuje muzykę określaną jako mainstreamowy pop rock, classic rock i alternatywa, adresowany jest do osób w wieku od 20 roku życia.

Polo TV to najpopularniejsza muzyczna telewizja w Polsce. Nadaje 24 godziny na dobę największe hity disco polo i dance oraz najnowsze produkcje muzyczne kultowych polskich gwiazd. Dodatkowo na antenie ukazują się relacje z najsłynniejszych festiwali disco dance oraz największych koncertów. Muzyczną ofertę uzupełniają hity euro disco, italo disco oraz muzyki dance z lat 80. i 90.

Vox Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, nadający największe hity disco lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. Stacja adresowana jest do osób w wieku 25-45 lat. Fokus TV to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym. Program stacji skierowany jest do całej rodziny, a główne sekcje tematyczne to: wiedza, dokument i rozrywka. Nowa TV to ogólnodostępna telewizja dla całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.

Epic Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji - poruszające historie z minionych czasów. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

Od stycznia 2018 roku portfolio Polsat Media będzie liczyło 70 kanałów.

Komentarze (1 - 5 z 5)

przeciez teraz polsat rządzi eską
 1  
czyli odrazu można usunąć z listy :)
 3  
Nie byłbym taki pewny, że to będzie dobre rozwiązanie. Nie po to kupił Polsat Eskę, żeby ją psuć. Dla nich tv to biznes i telewizja ma zarabiać. Eska się nie popsuje, co najwyżej poprawi.
 1  
Mnie najbardziej cieszy z tych nowości w Cyfrowym Polsacie, że pojawił się kanał Epic Drama. Już regularnie go oglądam.
 1  
70 kanałów? Przy 10 od TVNu, kilkunastu od C+ Polsat jest decydowanie liderem w produkowaniu śmieci dla plebsu.
 0