Łukasz Szewczyk09.05.2018 (11:00)4 komentarze

Reklama na bankomatach w ofercie AMS

Reklama na ekranach bankomatów to nowość w portfolio firmy. Oferta AMS będzie obejmowała ponad 2,3 tys. bankomatów sieci Planet Cash.
Bankomanty w AMS
Szeroki zasięg kampanii i niezakłócony kontakt z odbiorcą to atuty reklamy na ekranach bankomatów, które pozwolą sprostać wymaganiom klientów AMS. Reklamy będą emitowane w formie statycznej i wideo w trzech blokach: ekran powitalny, poautoryzacyjny i pożegnalny. Ponadto klienci mogą skorzystać z geotargetowania reklam i gwarancji wyłączności w bloku.
- Reklama na bankomatach zapewnia świetny kontakt z odbiorcą. W trakcie realizacji transakcji użytkownicy będą mogli zapoznać się z ofertą reklamową emitowaną przez AMS - mówi Arkadiusz Gawlak, dyrektor ds. rozwoju oferty OOH w AMS. - Polska bankowość elektroniczna jest na najwyższym światowym poziomie, ale nadal 60% ogólnej wartości transakcji przeprowadzonych przy użyciu kart płatniczych to transakcje gotówkowe - najczęściej wypłaty z bankomatów. Dzięki temu będziemy mogli dotrzeć z przekazami reklamowymi do bardzo szerokiej grupy odbiorców - dodaje Gawlak.

Oferta reklamy na ekranach bankomatów AMS to ponad 2,3 tys. bankomatów Planet Cash, w których odbywa się ponad 7 mln transakcji miesięcznie. Bankomaty zlokalizowane są w 536 miejscowościach m.in. na dworcach kolejowych i lotniskach, stacjach metra, w galeriach oraz centrach i punktach handlowych, w tym w największych sieciach sklepów. Z darmowych wypłat w tej sieci bankomatów ma możliwość skorzystać 28 mln klientów.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Wolałem już płacić te kilka zł miesięcznie za wypłaty czy prowadzenie konta niż tracić każdorazowo 15 sekund na "sprawdzanie karty" przez bankomat oglądając zupełnie przypadkiem reklamę pepsi...
 2  
Pierwsze bankomaty w latach 90-tych z systemem Windows 3.1 szybciej działały niż obecne kombajny gdzie człowiek wkłada kartę i bankomat niby ją sprawdza, a prawda jest taka, że czas ten jest potrzebny do wyświetlenia reklamy i do niczego innego! Dziękuję - odwracam wzrok!
 2  
celowo nie patrzę, odwracam wzrok. pomysł debilny!
 2  
dlatego wszędzie płacę kartą. Z bankomatu nie korzystam!
 0