Łukasz Szewczyk26.05.2018 (13:55)2 komentarze

McDonald's w Gdańsku z usługą dostaw w aplikacji Uber Eats

Od czwartku (24 maja 2018 roku) w wybranych restauracjach McDonald's w Gdańsku można już zamówić produkty z dostawą do domu. Zamówienia można składać poprzez aplikację Uber Eats.
Zamówienia obsłużą cztery gdańskie restauracje McDonald's. Tak jak w pozostałych miastach, dostawy są realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.
- Dzięki McDelivery nasi goście nie muszą wychodzić z domu, biura lub imprezy, aby korzystać z McDonald's. Możliwość zamawiania poprzez aplikację Uber Eats cieszy się dużym zainteresowaniem we wszystkich miastach, w których dostępna jest taka możliwość. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Gdańska również docenią tę formę korzystania z usług McDonald's. Planujemy rozszerzać tę usługę na pozostałe miasta trójmiejskiej metropolii - mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald's Polska.

Poszerzanie dostępności swojej oferty i wprowadzanie nowych udogodnień to cele, które stale towarzyszą McDonald's. W lipcu 2017 roku sieć wprowadziła usługę dowozu produktów w Warszawie. Kolejnymi miastami z usługą McDelivery były Poznań, Kraków i Wrocław. Teraz do tego grona dołącza również Gdańsk.

Komentarze (1 - 2 z 2)

ILE RAZY MOŻNA PROSTOWAĆ! McDonalds to NIE RESTAURACJE, a bary szybkiej obsługi bądź bistra. W restauracji jest obsługa kelnerska, nierdzewna i porcelanowa zastawa stołowa, drukowane menu dla klientów, wybór alkoholi itp. itd. U Donadla NIE MA NIC Z TYCH RZECZY!
 3  
To śmieciowe jedzenie powinno kosztować o połowę mniej bo ich produkty kosztują kilkanaście groszy. Ja także przyłączam MC Donalds to NIE RESTAURACJA tylko HAMBURGEROWNIA - BISTRO !!! NIECH AUTOR TEGO TEKSTU zanim napisze artykuł się mocno zastanowi co chce tym osiągnąć! Gdyby kanapka ich kosztowała niecałe 2 złote to bym kupił a nie 4-5 czy 10 zł. za , przepraszam za słownictwo-góóównooo w kajzerce gdzie wartość odżywcza jest zerowa. Te produkty są by zapychać głód głodem... Tych BUŁEK trzeba by było zjeść z 10 by poczuć się w połowie najedzony TYLKO cena jest ASTRONOMICZNA np. za hamburgerów 10 szt - 35 zł. a za cheesburgera - 40 zł. TO WOLĘ IŚĆ do dobrego BARU obiadowego i za 12-20 zł. zjeść porządny obiad a nie g...no w bułce.
 2