Łukasz Szewczyk26.06.2018 (15:24)brak komentarzy

Carrefour Polska z nową usługą wypożyczania samochodów

Sieć handlowa Carrefour Polska nawiązała współpracę 4Mobility i rozszerza portfolio rozwiązań oferowanych klientom.
Dzięki nawiązaniu współpracy, klienci sklepów Carrefour Polska mogą obecnie skorzystać z usługi 4Mobility, która za pomocą nowej mobilnej aplikacji jeszcze bardziej przyśpiesza proces wynajmu "aut na minuty" i daje kierowcom pełną niezależność oraz komfort w poruszaniu się po mieście. W ramach współpracy samochody 4Mobility można wypożyczyć przy hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Atrium Targówek (ul. Głębocka), Centrum Handlowym Wileńska (ul. Targowa) oraz Centrum Handlowym Arkadia (Al. Jana Pawła II).
- Rozwój innowacyjnych usług jest ważnym elementem strategii transformacji cyfrowej Carrefour Polska. Do tej pory koncentrowaliśmy się głównie na inicjatywach własnych wdrażając, m.in. projekt Sąsiatki bazujący na ekonomii współpracy czy usługę Scan&Go - znacznie przyspieszającą proces płatności przy kasach. Teraz idziemy o krok dalej i aktywnie angażujemy do współpracy naszych zewnętrznych partnerów - mówi Grzegorz Wazowicz, Dyrektor Usług Finansowych i Handlowych Carrefour Polska. - Współpraca z carsharing 4Mobility to pierwsza taka akcja w Polsce, która pozwoli nam zaoferować jeszcze więcej korzyści naszym klientom. Dzięki nowej usłudze, będą oni mogli szybko i łatwo wrócić ze swoimi zakupami do domu lub pojechać na spotkanie z przyjaciółmi - dodaje.

Car sharing jest alternatywą dla komunikacji miejskiej, taksówek lub własnego pojazdu. Samochód można wypożyczyć nawet na kilka minut. Wystarczy pobrać aplikację na smartfona, zarejestrować się w systemie, a następnie - po zalogowaniu - zarezerwować auto znajdujące się w pobliżu.

W swojej aplikacji mobilnej "Mój Carrefour" sieć Carrefour Polska udostępnia dla swoich klientów specjalne kody rabatowe na przejazdy autami na minuty 4Mobility. Użytkownicy aplikacji mają do dyspozycji kupon rabatowy o wartości 20 zł na dowolną podróż wypożyczonym autem na minuty. Kupon zniżkowy dostępny jest dla wszystkich użytkowników aplikacji "Mój Carrefour", a można go wykorzystać po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w aplikacji 4Mobility.

Osoby, które chciałby skorzystać z kuponu zniżkowego, a nie mają zainstalowanej aplikacji "Mój Carrefour", mogą ją pobrać za darmo zarówno na smartfony z systemem Android (za pośrednictwem Google Play), jak również iOS (z App Store).