Łukasz Szewczyk09.07.2018 (13:15)3 komentarze

Letnie kino samochodowe na parkinach centrów Carrefour. Sense bezpłatne

Carrefour Polska na wakacje rusza z cyklem bezpłatnych seansów filmowych w samochodowym kinie letnim. W jakich miastach?
Samochodowe kino letnie
Samochodowe kino letnie
Po sukcesie zeszłorocznych pokazów filmowych, jakie odbyły się w ramach cyklu "Samochodowe kino letnie", Carrefour Polska - właściciel i zarządca sieci centrów handlowych - ponownie zaprasza na wakacyjne spotkanie z kinowymi hitami.
Popularne produkcje filmowe zostaną zaprezentowane na parkingach 6 centrów handlowych należących do Carrefour Polska - Galerii Grudziądzkiej, Galerii Gryf w Szczecinie, Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, Galerii Głogów, Galerii Śląskiej w Rybniku oraz Centrum Handlowego Carrefour Olsztyn.

Projekcje odbędą się na specjalnych ekranach o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z wygodnymi leżakami. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Pierwsze spotkania w ramach "Samochodowego kina letniego" odbędą się w piątek 13 lipca w Galerii Grudziądzkiej przy ul. Konarskiego 45, Galerii Gryf przy ul. Wiosennej 32 w Szczecinie oraz w Galerii Słowiańskiej przy ul. Jeleniogórskiej 42 w Zgorzelcu. Zaprezentowany zostanie amerykański komediodramat muzyczny pt. "La La Land". Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny!

Komentarze (1 - 3 z 3)

"Sense bezpłatne"? A po polsku?
 0  
"na parkinach"? A po polsku?
 2  
Łał. Darmowy popcorn!!! To ja z Warszawy z chęcią podjadę do Szczecina ;-) Tylko jeszcze nie zdecydowałem czy w tym tygodniu, czy w przyszłym.
 0