Łukasz Szewczyk10.07.2018 (9:52)5 komentarzy

Zygmunt Chajzer znika z reklam Vizir. Nową twarzą Anna Starmach (wideo)

Po 14 latach z reklam marki Vizir znika Zygmunt Chajzer. Jak informuje koncern Procter & Gamble, nową ambasadorką będzie Anna Starmach, znana szerszej publiczności z programu "MasterChef" w TVN.
Zygmunt Chajzer w kampanii marki Vizir
Zygmunt Chajzer od wielu lar był nierozłączoną częścią reklam marki Vizir, w których promował nie tylko proszek do parania, ale także płyny czy też kapsułki 3 w 1.
- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat. Odważnie patrzymy w naszą wspólną przyszłość z Anią Starmach. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania - mówi Mariola Mirek, menedżer ds. komunikacji w Procter & Gamble.

Anna Starmach twarzą Vizira
Anna Starmach twarzą Vizira
Nową twarzą marki Vizir została Anna Starmach. W telewizji można oglądać pierwszy spot reklamowy z jej udziałem.

Komentarze (1 - 5 z 5)

O jejku, i tak będę wyciszał, lub wyłączał. Zwalczam reklamę każdym sposobem!
 6  
Lepsza nie będzie
 2  
to tak jak by Kiepskiego wymienili. Co to za jedna?
 0  
To jakieś dno.
Jak można tak nisko upaść?
 5  
Kapitaliści piorą nam mózgi przez reklamy, myślą że jak mają dużo kasy to mogą nas nękać puszczając te same reklamy co 20 minut przez całe miesiące. Ktoś powinien się tym zająć. Reklamy to samo zło.
 1