Łukasz Szewczyk24.07.2018 (12:02)1 komentarz

Joanna Jędrzejczyk w nowym spocie Formotivy (wideo)

Joanna Jędrzejczyk, na tydzień przed walką z Tecią Torres wystąpiła w spocie reklamowym marki Formotiva Pharma Nutrition. To linia profesjonalnych produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez firmę farmaceutyczną Aflofarm Farmacja Polska.
Joanna Jędrzejczyk
Spot przedstawia Joannę Jędrzejczyk podczas przygotowań do walki. - Zawsze stawiam sobie ambitne cele, a droga do ich realizacji jest tylko jedna - trening, trening, trening. Ale konieczne jest też wsparcie odżywkami dla sportowców. I to najwyższej jakości. Na rynku są różne produkty, ale ja zaufałam marce stworzonej przez firmę farmaceutyczną. Wybrałam odżywki Formotiva - mówi Jędrzejczyk w spocie promującym markę Formotiva.
Spot został opublikowany na tydzień przed kolejną walką Joanny. Tym razem polska zawodniczka zmierzy się z amerykanką Tecią Torres. Gala odbędzie się w nocy z 28 na 29 lipca w Calgary. Zdjęcia do reklamy były realizowane odpowiednio wcześniej - dla Jędrzejczyk priorytetem było przede wszystkim optymalne przygotowanie do kolejnego starcia. Z tego powodu, nagranie powstało w okresie roztrenowania, niedługo po ostatniej walce Joanny tj. w kwietniu 2018 r.Kampania z udziałem Joanny Jędrzejczyk potrwa do 30 lipca i będzie realizowana przede wszystkim w Internecie. Spot będzie emitowany przed walką, w Polsacie Sport.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Rozdupan Farmacja Polska!
 25