Łukasz Szewczyk30.07.2018 (16:25)7

Polacy przestawiają się na droższe piwa. Coraz częściej bez alkoholu

Spożycie piwa utrzymuje się w Polsce na stabilnym poziomie, zmieniają się za to trendy oraz oczekiwania konsumentów. Polacy lubią testować nowości, szukają różnorodnych smaków, częściej sięgają po droższe, jakościowe produkty. Dynamicznie rośnie także produkcja i sprzedaż piwa bezalkoholowego, które zdobywa rosnącą popularność wśród polskich konsumentów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Liczycie że wprowadzając na rynek droższe piwa bezalkoholowe od alkoholowych wprowadzicie kulturę picia? Skoro 0,0 jest droższe od 2,0 czy 5 % to coś nie tak. To jak by pepsi była droższa od flaszki. Zmiencie politykę cenową.
 12  
Bardzo mądrze napisałeś, też nie mogę zrozumieć dlaczego pieprz, czy kawa mielona jest tańsza od nie mielonej skoro trzeba kupić maszynę zatrudnić człowieka do obsługi maszyny no i prąd eksploatacja,pszenica w skupie jest droższa od żyta chleb żytni jest droższy od pszennego,takie rzeczy tylko w Polsce.
 11  
Kawa mielona jest tańsza od ziarnistej bo nie wiadomo co zostało zmielone. Zawsze mielone są resztki ziaren kawy z odpadami!
Co do "piwa" bezalkoholowego to jako ekspert mogę stwierdzić, że jego sprzedaż jest śladowa.
 10  
ludzie wola wypic mniej i rzadziej ale lepsze piwa niz reklamowane siki kompanijne ( nie licze lumpków bo ich ma sponiewierac a nie smakowac). siurów kompanijnych za 1,80 pln nie da sie pic i wcale zdrowe nie sa.
@pavv - kawa ziarnista dluzej utrzymuje swój aromat niz kawa zmielona. i to prawda - nigdy nie wiesz co tak na prawde zostalo zmielone - jak z bulka tarta (zmiotki z pod stolu).
 8  
Powyższy wpis jest prawsziwym wpisem @johnyB, co niniejszym potwierdzam.
Świadczy o ttm sropka jego psychofanów, która jest nie do podrobienia i na pewno żaden lewak by jej nie dał rady użyć.

Tyle w temacie !
 0  
Znam Macieja jeszcze sprzed kołyski. Potwierdzam jego święte słowa.
kukuryku maczam kuśkę w nocniku 31.07.2018 (21:47:47)
 1