Łukasz Szewczyk04.09.2018 (15:42)8

Z którym politykiem Polacy poszliby na piwo? Najchętniej z Robertem Biedroniem (raport)

Robert Biedroń, Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski - z tymi politykami Polacy najchętniej napiliby się piwa. Grupa Żywiec już po raz czwarty przeprowadziła badanie "Z kim na piwo", sprawdzając na ogólnopolskiej próbie respondentów, z którymi prezydentami i kandydatami na prezydentów polskich miast najchętniej wybralibyśmy się na piwo.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Chyba na wielkie kubanskie cygaro.
 11  
Osoba pijana dupa sprzedana hehehe
 9  
To ja czekam na wyniki badań (o ile takie badania będą) pt. Z kim na wódke?
 11  
Hania tylko 9% ? coś słabo
 2  
Z cyklu RODZINA NA SWOIM

msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szwagier-premiera-dostał-posadę/ar-BBMR7rs?MSCC=1536073281&ocid=spartandhp
PISgromca totalnie rozpasanej władzy 4.09.2018 (17:03:59)
 8  
Niech się wypowie na temat lepoake Prokuratura bada sprawę molestowania dziewczynek w Miejskim Ośrodku Kultury. Według pogłosek niepokojące sygnały dobiegały do Ratusza w Słupsku od dawna, ale nikt nie zareagował.

34-letni Paweł K. (znany w całej Polsce tancerz i instruktor tańca w Ośrodku Kultury w Słupsku) trafił do aresztu na początku maja. Wyszło wtedy na jaw, że od pewnego czasu rozpija dzieci i współżyje z 13 i 14-latką. Pod pewnymi warunkami, po zaledwie 2 tygodniach został jednak wypuszczony.

Podejrzewany o okrutne przestępstwa mężczyzna wciąż jest na wolności. Do urzędników miały trafiać jakieś anonimowe donosy. Nie zrobiono jednak nic i teraz władze miasta też niechętnie komentują całą sprawę.

Mieszkańcy Słupska są przerażeni faktem, że zaraz po wypuszczeniu na wolność, mężczyzna udał się do Ośrodka Kultury, gdzie przebywały m.in. pokrzywdzone przez niego dzieci.

image
Centrum Słupska. fot. Wikimedia/Michał P.

Według tygodnika "Polityka" Robert Biedroń jest krytykowany w Słupsku nie tylko za aferę pedofilską, ale również za odrzucenie propozycji Państwowej Inspekcji Pracy o przeprowadzenie w Urzędzie Miasta anonimowej ankiety antymobbingowej.

Trzeci problem Biedronia, dotyczy jego sporu z politykami Platformy Obywatelskiej. Obie strony poważnie rozważały współpracę przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi, jednak pomysł upadł, a relacje mocno się zaostrzyły.

źródło: WP.PL, Polityk

A tak sero to brałbym się z nim na piwo a, wiadomo że ludzie różne się po pijaku zachowuja....
 7  
Oj, coś mi się wydaje, że mają na niego jakieś kwity..... Ta nagła i niespodziewana rezygnacja z kandydowania na prezia Słupska i niejasne, dziwaczne plany na przyszłość, nie mogą być przypadkowe :-) ________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1