Łukasz Szewczyk27.11.2018 (15:50)brak komentarzy

Darmowe bilety do Multikina z Google Pay

Ruszyła wspólna akcja promocyjna Multikina i Google Pay skierowana do kinomanów, dzięki której będą mogli otrzymać darmowe vouchery do Multikina na dowolny film 2D.
Multikino
Promocja Google Pay potrwa do 31 grudnia 2018 roku. Jest skierowana do osób, które posiadają konto na Multikino.pl. Aby z niej skorzystać, należy podczas jednej transakcji zakupić minimum dwa bilety na dowolny seans w Multikinie, korzystając z Google Pay.
W ten sposób widz otrzyma dwa darmowe vouchery do wykorzystania w terminie do 30 czerwca 2019 r. na film 2D w Multikinie, niezależnie od dnia tygodnia. Vouchery zostaną wysłane na mail podany przez klienta wraz z zakupionymi biletami. W czasie trwania promocji można z niej skorzystać wyłącznie raz.

Na przestrzeni listopada i grudnia br. promocja Google Pay i Multikino wsparta zostanie kampanią on i off screenową (digital poster, wideo wall, infotixy) we wszystkich kinach sieci Multikino. Promocja jest częścią ogólnopolskiej kampanii Google Pay prowadzonej w internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej oraz telewizji.

Kreację przygotowała agencja 180HEARTBEATS i JUNG V MATT. Za zakup mediów odpowiada Media Direction.