Łukasz Szewczyk01.02.2019 (12:21)1 komentarz

Legia Warszawa wprowadza raty zero procent na karnety

Legia Warszawa zaprezentowała nowatorską ofertę karnetową dla swoich kibiców. W tym roku, Mistrzowie Polski przygotowali nie tylko karnety sezonowe, ale także całoroczne. Co więcej, po raz pierwszy można je kupić na raty z zerowym oprocentowaniem.
Legia Warszawa - stadion
Ceny karnetów całorocznych zaczynają się od 610 zł (435 zł ulgowy), na rundę wiosenną od 160 zł (120 zł ulgowy), a w przypadku połączonego karnetu na rundę wiosenną i rundę finałową od 320 zł (235 zł ulgowy). Dzieci do lat 13 za roczny karnet zapłacą tylko 90 zł (do 7. roku życia wstęp jest darmowy). Oferta rat "zero procent", która obsługiwana jest przez system PayU, umożliwia zakup dowolnej liczby karnetów, pod warunkiem, że łączna wartość transakcji nie będzie mniejsza niż 300 zł (max. 20 tys. zł). Opłatę można podzielić na 2, 3, 6 lub 10 rat. Kupujący nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z ratalnym zakupem.
Korzyści z zakupu karnetów to nie tylko możliwość rozłożenia opłaty na nieoprocentowane raty. To także niższa nawet do 30% cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze. Posiadacze karnetów mają także zniżkę i pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze w rozgrywkach europejskich, a także 10% zniżkę na zakupy w Legia FanStore z całej kolekcji (oprócz produktów przecenionych i artykułów Fundacji Legii). Każdy posiadacz karnetu ma możliwość udostępnienia karnetu innej osobie posiadającej kartę kibica Legii Warszawa do 7. razy w roku 2019.

Karnety na raty można kupić poprzez stronę www.karnety.legia.com, a kredyt udzielany jest przez jednego z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank, mBank lub Kreditech. Do wniosku kredytowego nie jest potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - wystarczy podać źródło oraz wysokość dochodu i na tej podstawie zweryfikowana zostanie zdolność kredytowa wnioskodawcy. Niezbędne jest posiadanie karty kibica Legii Warszawa, o którą można wnioskować również przez internet (odbiór osobisty na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3). Z oferty zakupów na raty może skorzystać jedynie osoba pełnoletnia.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Oprocentowanie odzwierciedla poziom gry.
 0