Łukasz Szewczyk13.02.2019 (12:42)brak komentarzy

Legia Warszawa z ofertą na prąd i gaz dla kibiców

Od 17 lutego 2019 roku warszawiacy będą mogli skorzystać z usług nowego sprzedawcy prądu i gazu - 1916 energia. Nowa marka to efekt współpracy Legii Warszawa z prywatnym sprzedawcą gazu i energii elektrycznej - http://newsroom.eurozet.pl/51755-gala-plyty-rocku-antyradia-2018 S.A.
Legia Warszawa - stadion
- 1916 energia to połączenie pasji do sportu i przywiązania do Warszawy z profesjonalizmem i wiedzą o rynku energetycznym. To także pierwsza w Polsce tego typu współpraca biznesowa pomiędzy klubem piłkarskim a firmą sprzedającą energię i gaz - podkreśla Marek Kołtonik, dyrektor ds. marketingu Hermes Energy Group S.A. - Cieszy nas, że partnerem Legii w tym projekcie została nasza Spółka. Jako podmiot odpowiedzialny za techniczny aspekt całej inicjatywy, gwarantujemy najlepszą obsługę Klienta i konkurencyjne ceny - dodaje.
Oferta nowej marki skierowana jest do Kibiców Legii i wszystkich warszawiaków. Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na dostawę energii elektrycznej zapłacą w 2019 jedynie 223 zł/MWh, czyli aż o 19,16% mniej niż przewiduje cennik największego konkurencyjnego warszawskiego podmiotu sprzedającego energię elektryczną.

Natomiast w przypadku gazu ziemnego cena w ofercie 1916 energia to 96,99 zł/MWh co stanowi ok. 6% oszczędności względem cen proponowanych przez podmiot dominujący na rynku.

- Grono partnerów Legii stale się powiększa. Z dużą radością rozpoczynamy współpracę z firmą Hermes Energy Group. To sprawdzony i odpowiedzialny partner, który specjalnie dla najlepszych kibiców w Polsce - kibiców Legii Warszawa - zaproponował nowoczesny produkt, zapewniający nie tylko codzienne oszczędności, ale także podkreślający ich związek z Klubem. Wierzę, że dzięki wprowadzeniu na rynek marki 1916 energia, której nazwa odwołuje się do historii Legii, mieszkańcy Warszawy jeszcze mocniej będą się z nami identyfikować - zaznacza mówi członek zarządu Legii Warszawa Łukasz Sekuła.

Podczas meczów rundy wiosennej na stadionie Legii każdy Kibic będzie mógł wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą będzie 1000 zł przemnożone przez liczbę goli strzelonych przez Mistrzów Polski. Pierwsze takie losowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 lutego o godzinie 18:00 na stadionie Legii, podczas meczu pomiędzy Mistrzem Polski a Cracovią. W trakcie spotkania każdy obecny na trybunach Kibic, który zarejestrował się na stadionie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.1916energia.pl, weźmie udział w losowaniu nagrody pieniężnej.

Od 17 lutego osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty będą mogły zrealizować wszelkie formalności w punkcie obsługi zlokalizowanym w Legia Fanstore na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, natomiast od 18 lutego dostępna będzie dedykowana info.