Łukasz Szewczyk05.03.2019 (12:41)16 komentarzy

"Przenieś swój telewizor do 4K". Nowa kampania NC+, Canal+ 4K bez opłat (wideo)

W marcu 2019 roku ruszyła szeroka komunikacja nowej kampanii nc+ pod hasłem "Przenieś swój telewizor do 4K". Ma ona na celu zwiększenie świadomości nc+ jako jedynej platformy cyfrowej, która daje możliwość oglądania tak bogatej oferty w jakości 4K. Za pomysł kreatywny oraz realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Havas Warsaw.
Kampania "Przenieś swój telewizor do 4K"
Kampania "Przenieś swój telewizor do 4K"
- Kampania ma dwa podstawowe cele. Po pierwsze utrwalamy wizerunek nc+ jako najbardziej zaawansowanej technologicznie platformy oferującej rozrywkę na najwyższym dostępnym na rynku poziomie, czyli w 4K. Po drugie, chcemy edukować konsumentów, którzy posiadają telewizory 4K, ale nie wykorzystują pełni ich możliwości, ponieważ nie podłączyli ich do telewizji nadającej w tej rozdzielczości - tłumaczy Paweł Kawecki, Marketing Communication Director, nc+.
Kampania informuje o nowej ofercie nc+, która daje możliwość oglądania CANAL+ 4K Ultra HD przez cały okres umowy bez opłat. Przedstawia także kompleksową ofertę filmowo-serialową, sportową, muzyczną i dokumentalną dostępną w jakości 4K na platformie nc+. Działania skierowane są do klientów, którzy posiadają lub planują zakup telewizorów 4K, ale niekoniecznie wiedzą jak uzyskać dostęp do treści w tej rozdzielczości.

- Rynek telewizorów i technologii 4K rozwija się bardzo dynamicznie a nc+ jako jedyna platforma na rynku dotrzymuje mu kroku oferując CANAL+ 4K Ultra HD - jedyny kanał TV wypełniony wyłącznie treściami premium w jakości 4K i nadający codziennie - mówi Dorota Omelańczuk, Account Supervisor w Havas Warsaw, koordynująca prace przy kampanii.


Kampania obejmuje radio, Internet, media społecznościowe, reklamy w kinach oraz w sklepach RTV. Pojawiają się w niej członkowie ekipy Małego i Wiktorka, znani z wcześniejszych działań komunikacyjnych marki.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Bogatej oferty w jakości 4K? Wolne żarty! Canal+ 4K to jest jak na razie bieda z nędzą. Dla mnie jest to wielkie rozczarowanie, cios poniżej pasa. Jeżeli ktoś nie jest fanem sportu (tak jak ja), nie ma tam zbyt wiele do oglądania w 4K. Sport + masa powtórek, oto cała ta "bogata" oferta 4K w nc+. Nowe filmy 4K lecą od wielkiego święta.

Jestem rozczarowany tym, w jakim ślimacznym tempie rozwija się 4K w nc+. Kilkanaście lat temu HD w polskich platformach rozwijało się o wiele szybciej, szybko przybywało kolejnych kanałów. A teraz co? Mija półtora roku odkiedy nc+ dumnie ogłosiła wprowadzenie 4K i co z tego mamy? Wciąż tylko jeden kanał 4K, z niecałodobowym nadawaniem i z ubogim (z punktu widzenia NIEkibica sportowego) kontentem. Niestety nc+ zaczyna przegrywac z serwisami internetowymi, gdzie kontentu 4K jest od groma. Szkoda.
Grzegorz Wandałowicz 5.03.2019 (12:55:19)
 10  
Bogatej w materiały 4k, hehe it's funny joke :)
 2  
satelitarna tv, słabnie. to początki końca.
 6  
Ta kontent w 4k. Wolne żarty. jeśli ktoś stawia na kino w 4k a sport go nie interesuje to Canal + co ma do zaoferowania. Odpowiedz brzmi nic.

Także Polacy znowu nie zrozumieją ich oferty.
 2  
6-m-c gratis za dekoder 4K. , następne 18 m-cy za oplatą !!!!
 2  
G. Wandałowicz zapominasz o jednym HD rozwijało się dlatego że powstała w tamtym czasie telewizja n. Gdyby nie ten fakt to do tej pory siedzielibyśmy na sd. Cyfra i Polsat nigdy nie byli za roztworem technologicznym oni po prostu musieli dostosować do konkurencji tj n.
Gdyby nie fuzja n i cyfry świat w Polsce wyglądałby inaczej.
Z drugiej strony nc+ powinno stawiac na światło i vod w 4k. Netem można sporo więcej przesłać. Zobacz jaką alternatywą jest Netflix YouTube. Oczywiście pomijam fakt że płacimy dużo a dostajemy ułamek tego co Amerykanie.
Tradycyjna telewizja wymrze tak samo jak papierowe gazety czy parowozy.
Ludzie nie chcą oglądać tego co im w danym momencie serwuje telewizja tylko to na co mają ochotę.
Dlatego w vod jest przyszłość a nie w tv.
Ja swoją drogą czekam na koniec umowy i żegnam się z nc+
 3  
w polsce nie ma kanału full hd a ty od razu chcesz rozwój 4K. po drugie - popularność hd napędzała wymiana telewizorów kineskopowych na lcd. polska jest biednym krajem i nikt nie będzie zmieniał tv co 3-4 lata. wiekszość tez nie widzi róznicy pomiędzy hd a 4K
 1  
w polsce nie ma kanału full hd
Nigdzie w Europie nie ma i nie było kanału Full HD na satelicie, bo standard telewizyjny nie przewidywał emisji 1080p w kompresji MPEG-4 i nigdzie się tego nie stosowało. Full HD, czyli 1080p było na Blurayu, w telewizji było maksimum 1080i.

I tak, oczekuję przejścia telewizji z 1080i od razu do 4K.G. Wandałowicz zapominasz o jednym HD rozwijało się dlatego że powstała w tamtym czasie telewizja n. Gdyby nie ten fakt to do tej pory siedzielibyśmy na sd. Cyfra i Polsat nigdy nie byli za roztworem technologicznym oni po prostu musieli dostosować do konkurencji tj n.
W dużej mierze się zgadzam. Platforma n była takim motorem napędowym postępu technicznego, zdecydowanie posprzyjała rozwojowi HD w Polsce. Nie zgodzę się tylko z tym, że gdyby nie n, do tej pory siedzielibyśmy na SD. Myślę, że Cyfra+ i CP wprowadziłyby HD do swojej oferty, ale czekalibyśmy na to o 2-3 lata dłużej.

Przypominam też, że CP testował HD już w 2006 roku podczas mistrzostw piłkarskich. Jeszcze przed pojawieniem się n-ki.Ja swoją drogą czekam na koniec umowy i żegnam się z nc+
Ja już raz pożegnałem się z nc+, na początku 2017 roku (mniejsza o powody). Ale kilka miesięcy później znowu podpisałem cyrograf na dwa lata... Zachęciło mnie to tego wprowadzenie 4K i postanowiłem dać nc+ jeszcze jedną szansę. Niestety jestem zawiedziony, bo 4K wcale nie rozwija się tak szybko, jakbym chciał, a po upływie półtora roku od wprowadzenia 4K nadal nie za bardzo jest co oglądać w 4K (jeśli nie jest się fanem sportu).

Cyrograf z nc+ mam do października tego roku i jeżeli do tego czasu nc+ nie zacznie poważniej traktować rozwoju oferty 4K, powiem jej do widzenia (chyba że jakiś kanał gwarantowany wypadnie z oferty, wtedy pożegnam nc+ jeszcze wcześniej).

Chyba pora zmieniać przyzwyczajenia i kończyć przygodę z umierającą telewizją satelitarną, całkowicie przesiadać się na legalne serwisy internetowe z kontentem premium. Już teraz częściej korzystam z internetu niż z telewizji...
Grzegorz Wandałowicz 6.03.2019 (7:18:49)
 2  
Canal+4k ma słabą ofertę, od powstania kanału, a to już prawie pół roku, pokazali dwa filmy "Pomocnik kupidyna" i niedawno "Uciekaj" co jest śmieszne, nie wiem gdzie są te filmy 4k które zapowiadano, przecież były newsy, że podpisali umowy, to kiedy chcą je pokazać 2 lata później? Filmów dokumentalnych jest jest pełno. Do tego kilka beznadziejnych seriali i kilka koncertów przez pół roku które lecą w kółko. Mecze z którymi często zdarzają się problemy np. z dźwiękiem bywa też, że z obrazem. Więc gdybym tego kanału nie miał za free to na pewno na tą chwilę bym za nim nie tęsknił, bo oferta jest uboga. Lepiej już kupić Netflix, niż płacić im 10zł.

Te zajawki między programami, które pokazują w kółko potrafią człowieka dobić, z Nielegalnych itd. Jedyne co pozostaje to przełączyć na inny kanał by tego 50 raz nie oglądać.
 1  
Bardzo trafne porównanie w tej reklamie :) Nie zmienia to faktu, że NC+ blokuje abonentom dostęp do aż 3 kanałów 4K, które nadają FTA z Hot Birda i które mogliby oglądac spokojnie na dekoderach Ultrabox i swoich telewizorach 4K.
 0