Łukasz Szewczyk19.03.2019 (9:22)34

Polscy sportowcy w kampanii przeciw homofobii

Co łączy gwiazdę piłki nożnej, mistrzynię świata w żeglarstwie i mistrza świata w brazylijskim Jiu-jitsu? To samo, co mistrza Polski w Muay Thai, pływaczkę paraolimpijską, wicemistrza Europy w Jiu-jitsu i trenera MMA. Cała siódemka, jako pierwsi sportowcy i sportsmenki w Polsce wzięli udział w kampanii #SportPrzeciwHomofobii wyrażając swój sprzeciw wobec homofobii w środowisku sportowym.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 34)

"Polscy sportowcy" z tefałenu:-):-):-):-):-):-)
 32  
Najbardziej w życiu ma przerąbane biały, heteroseksualny mężczyzna.
 21  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
być homofobem to zaszczyt ze moge srać na POsranych lewackich trolli lemingowych i POjebów LGBT
jerzy z centrum POdający świńskie ryje na tacy Koalicji Europejskiej 19.03.2019 (15:03:47)
 34  
Zaraz się zacznie atak z za ekranu. Bo to takie polskie atakować Polaka bo myśli inaczej żyje inaczej . Miłość nie wyklucza.
Obserwator medialny 19.03.2019 (15:15:34)
 20  
TVN 24
TVN 24
Tvn 24
cala prawda cała dobę
W obronie HOMOSEKSUALISTÓW....
 13  
Standardy edukacji seksualnej WHO to są standardy, które wielokrotnie już były w mediach omawiane. Przewidują one seksualizację dzieci od najmłodszych lat, oswajanie ich ze wszelkimi patologiami i przede wszystkim nauczanie, że norma seksualna jest równa wynaturzeniu...
Łapy precz od dzieci
Nauka masturbacji w przedszkolu?
Mniejszość ma decydować za większość?
 3  
na rząd, że rzekomo przekazuje samorządom za mało pieniędzy na oświatę. Internauci błyskawicznie wytknęli Trzaskowskiemu, że z jednej strony narzeka na brak pieniędzy w stołecznym budżecie, a z drugiej wydaje pieniądze warszawiaków na projekty ideologiczne czy drogie szkolenie medialne dla siebie i wiceprezydenta Rabieja.????
 4  
Czy masz dzieci? Czy wiesz co mówią standardy WHO?
Czy powtarzasz mantrę nadaną przez słuszność jednej opcji PIS?
Brak wiedzy seksualnej pokazuję, że pedofil w czarnej sukni molestuje dziecko bo ono nie wie co to jest zły dotyk. Brak wiedzy seksualnej wśród Polaków dobrze dokumentuje kanał "matura to bzdura " obejrzałem i jestem zaniepokojony jak młode pokolenie reprezentuje niski poziom wiedzy w tej materii. A za komuny ten problem spostrzegła lekarz ginekolog tworząc książkę "Sztuka kochania" by uświadomić polaków jak ich poziom edukacji seksualnej jest niski a tym samym dać dobre narzędzie do edukacji seksualnej na tamte czasy by podnieść życie seksualne polaków.
 6  
Z raportu WHO wynika, że „rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia”, dlatego edukację w tym zakresie należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia. Edukacja seksualna przetasowana jest z edukacją społeczną, której celem jest uczenie wychowanków żłobków otwartości na różnorodność związków. Dzieci w wieku 0-4 mają nabrać przekonania, że istnieją różne koncepcje rodziny i każdy model jest poprawny. Z kolei przedszkolaki w wieku 4-6 lat mają być uczone otwartości na odmienność seksualną, co ma przygotować grunt do samodzielnego wyboru własnej tożsamości seksualnej. Według wytycznych WHO, dzieci w przedziale wiekowym 9-12 powinny umieć „rozpoznawać różnice między tożsamością płciową i płcią biologiczną”. Jeśli przywołać tutaj pomysł stary pomysł, nieistniejącej dziś partii Palikota o tym, by 12-latki mogły decydować o zmianie płci, wszystko składa się w spójną całość. .
Jeszcze jakiś pytania?
 5  
Do obserwatora mediów zamilcz dziecko jak byś miał dzieci to byś tak nie pisał...
Oglądaj mniej TVN 24...
To może wolisz wielka księgę ci**ej?
sprawdź co to dla maluchów...
 4