Łukasz Szewczyk18.04.2019 (11:37)10 komentarzy

Salony Sprzedaży UPC w nowej odsłonie

UPC Polska na Śląsku otworzyła pierwszy z salonów, w których doświadczenie klienta z marką UPC przenosi na wyższy poziom, w myśl zasady "załatw, poznaj, doświadcz".
Salon sprzedaży UPC / Fot. UPC Polska
Salon sprzedaży UPC / Fot. UPC Polska
Nowy salon UPC Polska w Sosnowcu właśnie otworzył swoje drzwi dla klientów. Przytulny wystrój, ciepła kolorystyka i pomocna obsługa sprawia mają sprawiać, że już po przekroczeniu progu salonu można poczuć się swobodnie i komfortowo - jak we własnym domu. Przy dobrej herbacie, w wygodnym fotelu klienci mogą wypróbować na żywo usługi i porozmawiać o ofercie. Wszystkie te rozwiązania odzwierciedlają obietnicę marki "Radość z każdej chwili" oraz trzy główne wartości - troska, radość, pasja ku lepszemu.
Postawiono na nowe, dedykowane strefy obsługi. W sosnowieckim salonie pojawią się cztery, co bezpośrednio wiąże się z dostępną przestrzenią:
- Strefa z kioskiem, gdzie można szybko załatwić swoje sprawy
- Strefa z ekspozycją, gdzie prezentowane są usługi i urządzenia m.in. modemy i dekodery
- Strefa obsługi indywidualnej, czyli kameralne miejsca na dłuższe rozmowy
- Strefa domowa, w której będzie można sprawdzić na żywo, jak działa TV mobilna, Replay TV czy inne nasze usługi

Koncept powstał we współpracy z pracownią Workplace Solutions Sp. z o.o.

- Wierzę, że wizyty w salonach sprzedaży opartych o nowy koncept przeniosą doświadczenia naszych klientów na jeszcze wyższy poziom, co umocni naszą pozycję najbardziej rekomendowanego operatora. Cieszę się również, że nowy układ przestrzeni będzie przyjazny dla naszych pracowników. Nowa odsłona doskonale pasuje do naszej marki, łącząc w sobie aspekty związane zarówno z produktami i usługami, jakie oferujemy, jak i radością, którą przynosi korzystanie z nich - mówi Jarosław Pijanowski, VP Sales & Care w UPC Polska

Komentarze (1 - 10 z 10)

Zajmują się bzdurami a braki w kanałach dalej nieuzupełnione... Takich kanałów jak ELEVEN SPORTS 4, CANAL+NOW, AMC, H2, 2X2, VH1 CLASSIC to sie chyba nigdy niedoczekamy ???
 14  
KIEDYPOJAWI SIĘ W EAST&WEST CANAL+4K ULTRA HD?
 7  
CIAGLE BRAK W EAST&WEST WTK HD CZY ZNANY JEST TERMIN DODANIA TEGO KANAŁU W SUPER JAKOŚCI OBRAZU?
 8  
UPC Lepiej obniżcie ceny dla stałych klientów o 1/3 a nawet 1/2. A nie chwalcie się salonami, gdzie wszytko jest pod kręcone by klient się nabrał na dobre usługi :P
 5  
Norbi a jak z jakością tv w Upc ?
 0  
Dziady z UPC kiedy nowe wartościowe kanały?

Mam gdzieś wasze salony, wasz internet 1 Gbs, chcę po prostu lepszej oferty telewizyjnej.
 3  
Sosnowiec jest w województwie śląskim, ale nie na Śląsku. Sosnowiec nie jest śląski!!!
 0  
Tak samo Radom jest w województwie mazowieckim, a nie ma Mazowszu! Radom nie jest mazowiecki! Tak samo Tarnogrzeg nie jest Podkarpaciem, a Elbląg nie jest Warmią i Mazurami. I tak można wymieniać przykłady jeszcze długo i szczęśliwie.

Niemniej województwie śląskie POTOCZNIE jest często nazywane Śląskiem i może się to niektórym podobać lub nie, ale tak to już u nas się przyjęło... i trzeba z tym żyć!
 1  
gdybym doświadczył jakości dekodera horizon nigdy bym go nie zamówił, więc chyba tego typu salon ma sens potencjalni klienci odbiją się od upc po kontakcie z tym syfem i w końcu dostaniemy coś stabilniejszego
 1  
te fotele są fajne, do mnie do domu by się przydały
 1