Łukasz Szewczyk10.05.2019 (16:35)2 komentarze

Tymczasem HAJS na próby. Nowa loteria od EB i zmiana receptury

Wystartowała nowa loteria EB - tymczasem HAJS na próby. Codziennie do wygrania są nagrody pieniężne, które można przeznaczyć na próbowanie nowych rzeczy i zbieranie doświadczeń. To jednak nie koniec nowości.
W nowej loterii EB codziennie do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości: 2 000 zł, 100 zł i 50 zł. Aby wziąć w niej udział, należy kupić piwo EB (butelka lub puszka) w opakowaniu promocyjnym i zarejestrować kod spod kapsla lub zawleczki na stronie www.tymczasemeb.pl lub w komunikatorze Messenger. Hasło loterii "Tymczasem HAJS na próby" nawiązuje do idei Tymczasem, która określa kluczowy okres w życiu młodych - doświadczania, poznawania i właśnie próbowania nowych rzeczy.
Zmianie uległa także receptura - nowe EB jest piwem doskonale orzeźwiającym, o łagodnym i przyjemnie chmielowym smaku oraz zrównoważonej goryczce. ¬¬- Zmiana receptury jest odpowiedzią na preferencje smakowe młodych dorosłych konsumentów poszukujących lżejszych i bardziej orzeźwiających smaków - mówi Michał Machaj, Kierownik marki EB w Grupie Żywiec. - W testach smakowym konsumenci ocenili zmianę bardzo pozytywnie i mamy nadzieję, że nowy smak EB zachęci do degustacji nie tylko dotychczasowych, ale również nowych konsumentów - dodaje Machaj.

Loteria wspierana będzie działaniami w internecie i mediach społecznościowych oraz materiałami POS w punktach sprzedaży. Promocja potrwa do 31 sierpnia 2019 roku

Za komunikację digital marki EB odpowiada agencja VMLY&R. Kampanię zaplanował dom mediowy Starcom. Wsparcie PR zapewnia agencja Hope.

Komentarze (1 - 2 z 2)

"Zmianie uległa także receptura - nowe EB jest piwem doskonale orzeźwiającym, o łagodnym i przyjemnie chmielowym smaku oraz zrównoważonej goryczce."

.... czyli do tej pory tak nie było ? :)
 5  
Korporacyjne pitolenie, a sprzedaż leży i kwiczy i tak niestety pozostanie. Nie wystarczy teraz mieszać wody ze spirytusem i aromatem piwa, aby te szczyny się sprzedawały jak 15 lat temu.
 5  

Polecamy